לוסי דובינצ'יק (צילום: Moshe Shai \ פלאש 90)
"ארזה את תכולת ביתה". דובינצ'יק | צילום: Moshe Shai \ פלאש 90

יממה לאחר ששוחררה מטיפול נמרץ ועברה להמשך טיפול במחלקה האורתופדית, היום (רביעי) מתבררים פרטים חדשים על השעות שקדמו לנפילתה של השחקנית לוסי דובינצ'יק מדירתה בקומה הרביעית ביפו. "ביום שלישי משעות הבוקר המוקדמות לוסי ארזה את תכולת ביתה והכינה אותו לקראת כניסת הדיירים החדשים ב-10.8.17", מסר הדובר של דובינצ'יק, שי כהן דבי.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

"לאחר שנה של מגורים עם בתה אלמה, החליטה לוסי לחזור לצפון תל אביב שם נמצא בית ספרה של בתה (בת) ה-10", המשיך. לדבריו, אחרי ארבעה ימים בהם הייתה מורדת ויומיים נוספים בהם טופלה במשככי כאבים במינון גבוה, לוסי אינה זוכרת פרטים נוספים מהאירוע.

דירתה בקומה הרביעית (צילום: חדשות 2)
דירתה בקומה הרביעית | צילום: חדשות 2

דבי המשיך לפרט על השיפור המהיר במצבה של דובינצ'יק, שכעת התייצב. "לוסי הייתה אמורה להיות מטופלת בטיפול נמרץ עוד זמן רב, אך הוחלט אתמול, לאחר שבוע בלבד, להעבירה למחלקה האורתופדית בבית החולים 'איכילוב'". לדבריו, השחקנית הייתה אמורה לעבור שלושה ניתוחים נוספים, אך אלה בוטלו בעקבות ההחלמה המהירה של השברים ברגליה. "הצלחתה של לוסי לנחות על רגליה מנעה אסון כבד", הוסיף וציין כי כעת נכנסת השחקנית לתקופת שיקום שתימשך מספר חודשים.

"אנו מודים לכולם על ההתעניינות ואהבה האין סופית ומבטיחים להמשיך ולעדכן בנוגע למצבה ולתהליך שיקומה", הוסיף. "נתפלל לשלומה של לוסי ונאחל לה לחזור ללו"ז הצפוף של הוצאת ספר השירים עליו היא עובדת, הקמפיין של חברת "סלוסה הום" בו תשמש כפרזנטורית, והצגות רבות בהן משתתפת. בקרוב נראה את לוסי משחקת בסרטו החדש של אריאל כהן ״מי את״ לצידה של אחותה בת ה16 שני דובינצ'יק".

דובינצ'יק על מצבה: "נסתרות דרכי האל"

אמש העלתה השחקנית פוסט בעמוד הפייסבוק שלה בו עדכנה את חבריה ועוקביה על מצבה: "נסתרות דרכי האל", כתבה דובינצ'יק והוסיפה: "השיקום בעיצומו בזכות הצוות המדהים של איכילוב. בקרוב נדבר כולנו בפרטי. תודה על הפרחים, האהבה, המתנות ובעיקר האהבה והתפילות שהערפתם עלי. love you all".

מוקדם יותר פורסם כי מצבה של דובינצ'יק השתפר והיא שוחררה מהיחידה לטיפול נמרץ ועברה להמשך טיפול במחלקה האורתופדית. בהודעה שהוציאה לאחר השחרור מטיפול נמרץ נכתב: "אני מודה לכולם על האהבה והתמיכה שאני מקבלת. זה מרגש ומשמח אותי בימים קשים אלו ונותן לי כוחות להמשיך החלמה ושיקום".

אחותה של דובינצ'יק, שני, סיפרה השבוע לחדשות 2 כי אחותה אמנם עדיין סובלת מכאבים, אך מצבה משתפר מיום ליום. "אנחנו מדברים איתה, בעיקר מנסים להגיד לה שהכל בסדר", סיפרה שני דובינצ'יק. "היא שאלה אותי מה מפרסמים ואמרתי לה שלאף אחד לא ברור מה קרה. אני מודעת למה שאנשים אומרים, אני גם קוראת ורואה, אין לי תשובה אחרת להגיד. לא שאלנו אותה יותר מדי שאלות, לא כל כך מעניין אותנו כרגע, זה לא משנה פשוט".

בשבוע שעבר נפלה דובינצ'יק מחלון דירתה בקומה הרביעית ואושפזה בבית החולים כשהיא במצב אנוש, מורדמת ומונשמת. למרות השיפור במצבה עדיין לא ברור גם עכשיו מתי תשוחרר מבית החולים.