חבריה של לוסי דובינצ'יק, שעדיין מאושפזת במצב קשה לאחר שנפלה אמש (שלישי) מהקומה הרביעית, עדיין מתקשים לעכל את שקרה. "אני וחבריי בתיאטרון גשר מזועזעים מהאירוע הנורא הזה", אומר השחקן עידו מוסרי. "אנחנו מקווים שהיא תצא מזה במהרה ובשלום".

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

בשבועות האחרונים שיחקה דובינצ'יק בהצגה "וורהול" של התיאטרון, ורק אתמול אחר הצהריים שוחח עמה איש יחסי הציבור שלה שי כהן גבי בשיחת חולין על ענייני עבודה. "אף אחד לא יודע מה קרה שם", הוא אומר. "אני מקוה שלוסי תבוא ותגיד 'נשמה, הכל בסדר', ותהיה מגניבה והכל יהיה בסדר".

מנכ"לית תיאטרון גשר לנה קריינדלין מספרת על קשר קרוב בינה לבין השחקנית. "כשהיא באה למשרד אני לוקחת אותה והופכת אותה על הידיים", היא מספרת. "זה מין קטע זה, שאנחנו משחקות. כולם אוהבים את זה". לדברי מוסרי, "היא תמיד מרגשת אותי": כשהיא על הבמה, בקולנוע וגם בחיים. לוסי בחורה מרגשת".

צוותי מד"א הוזעקו אמש ליפו בעקבות דיווח על כך שנפלה מקומה רביעית בבניין בו היא מתגוררת. השחקנית פונתה לבית החולים איכילוב בעיר כשהיא סובלת משברים בגפיים כשמצבה מוגדר קשה ולא יציב. נסיבות האירוע טרם ברורות והמשטרה פתחה בחקירה, אך אין חשד לפלילים. "דווח למשטרה על אשה שנפלה מדירתה ביפו", מסרה המשטרה. "האישה פונתה במצב בינוני-קשה לבית החולים איכילוב. המשטרה במקום לבירור הנסיבות".