אין תמונה
פרידה הוליוודית שוברת לב

טלטלה בעולם החבובות: מיס פיגי, החזרזירה שמככבת בסדרה הפופולרית, שברה לבבות של מעריצים רבים כשאר הודיעה הלילה (רביעי) על פרידתה מקרמיט הצפרדע לאחר 30 שנה. מדובר בפרידה נוספת בביצה ההוליוודית, שידעה לא מעט גירושים מתוקשרים ופומביים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

"לאחר מחשבה ארוכה וזהירה, קרמיט ואני קיבלנו את ההחלטה הקשה לסיים את הקשר הרומנטי שלנו", הצהירה מיס פיגי. "נמשיך לעבוד יחד בטלוויזיה ובכל התקשורת ביקום", הוסיפה - והתייחסה לחזרת הסדרה למסך ברשת ABC בחודש הבא.

הבובה הכוכבת הוספיה: "החיים האישיים שלנו יהיו נפרדים, ואנחנו ניפגש עם אנשים, צפרדעים וחזירים אחרים. זו תהיה ההערה היחידה שלנו על חיינו הפרטיים - אלא אם נקבל את ההצעה הנכונה. תודה על ההבנה".

ההחלטה התבררה כחד צדדית ולא משותפת, לאחר שקרמיט עדכן בחשבון הפייסבוק שלו כי "מיס פיגי קיבלה את ההחלטה הקשה לסיים את הקשר בינינו".

החבובות נוצרו בשנות ה-50 על ידי ג'ים הנסון, ובשנות ה-70 הפכו להצלחה עולמית עם סדרת הטלוויזיה הפופולרית. בחודש הבא, לאחר מספר סרטים מצליחים, הם חוזרים למסך הקטן עם סדרה בסגנון "מוקומנטרי" (בימוי כמו דוקומנטרי, שעוקב אחר הדמויות גם מאחורי הקלעים).