אופטימי עד הסוף: לפני כחודשיים צולם אחד מראיונותיו האחרונים של מני פאר לטלוויזיה, בו הוא מספר על ההתמודדות עם מחלתו. "הרופאים עצרו את השלב הממאיר", סיפר פאר ברוח חיובית. הבוקר נכנע פאר למחלה והלך לעולמו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

בתכנית "טוקר בצהרים", שצולמה לשידורי רשת לפני חודשיים ושודרה לראשונה רק אתמול, ישב פאר לצד השחקן ששי קשת, והביע אופטימיות בנוגע למחלה. "עברתי את השלב הקריטי בטיפול", הוא סיפר והוסיף כי "אני לא בריא, אבל הטיפולים נמשכים ברמה אחרת לגמרי".

במהלך הריאיון פאר התבדח, בין היתר גם בנוגע לסרטן: "זו מחלה, יתברך שמה, שאפשר למות ממנה, אבל מה שהורג אותך באמת זה הטיפולים". עוד תיאר פאר כיצד חשף בפומבי את מחלתו: "באולפן הזה בערב פסח, הופעתי בפעם האחרונה עם שיער. בלילה הכר שלי היה כמו פודל שחור. במוצאי פסח גילחתי את הראש, ופרסמתי סטטוס בפייסבוק. השאר היסטוריה".

אין תמונה
פאר בתמונה שצילם בתחילת השנה

בסטטוס שפרסם, כתב: "אחרי הכימותרפי השלישי. קרני, המלאך שלי, שאני לא יודע איפה היא החביאה את הכנפיים שלה, אומרת שחבל שככה הגעתי לתספורת שהכי מתאימה לי. ממשיכים הכול כרגיל, רק עם לוק חדש...הסרטן המר עשה לי ראש מתוק".

פאר, שהיה במשך ארבעה עשורים מאנשי הטלוויזיה והרדיו המובילים בישראל, הותיר אחריו את אשתו קרני ושלושת ילדיהם. הוא יובא למנוחות ביום שישי בשעה 10:00 בחלקת האמנים בבית העלמין ירקון.

בני משפחתו פרסמו הודעה מרגשת זמן קצר לאחר מותו: "עם נשימתו האחרונה מני שלנו יצא במסע אל הלא נודע ומשאיר לכולנו זיכרון נצחי של דרך ארץ, חוכמה, הומור וטוב לב. העשייה שלו במהלך העשורים האחרונים משאירה לנו עולם ומלואו ועל כך אנו מוקירים לו תודה כבעל, כאבא, כסבא וכמני פאר של כולנו".