מלכת הפופ בישראל: מדונה נחתה אמש (שלישי) בנתב"ג עם מטוסה הפרטי לקראת הופעתה בגמר האירוויזיון ביום שבת. מנמל התעופה היא יצאה בשיירה למלון דן בתל אביב, שם תשהה בסוויטה המלכותית. לקראת הגעתה ארצה, כוכבת הפופ הסבירה אתמול את החלטתה להופיע על הבמה בתל אביב למרות פניות שקיבלה מצד פעילי תנועת החרם נגד ישראל. "אני לא אכנע לסדר יום פוליטי של מישהו", טענה הזמרת.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

אמש המפקח על האירוויזיון אמר כי מדונה לא תופיע בתחרות מפני שהחוזה עמה לא נחתם עדיין, אולם הבוקר המפיק הישראלי שמביא אותה ארצה טען כי עוד הערב היא תעלה על הטיסה לישראל והחוזה עמה ייחתם בקרוב.

"אני לעולם לא אפסיק להשמיע מוסיקה בשביל להתאים לסדר יום פוליטי של מישהו", הסבירה מדונה בהודעה שמסרה לסוכנות הידיעות רויטרס."אני גם לעולם לא אפסיק לדבר נגד הפרות של זכויות אדם בכל מקום שהן מתרחשות בעולם".

"הלב שלי נשבר בכל פעם שאני שומעת על אובדן חיים של חפים מפשע באזור, ועל האלימות שלעתים קרובות מופעלת על מנת להתאים למטרות פוליטיות של אנשים שמרוויחים מהסכסוך העתיק הזה. אני מקווה ומתפללת שאנחנו נצליח בקרוב לפרוץ את מעגל ההרס האיום הזה וליצור נתיב חדש לעבר השלום".