עזר:
עזר: "מקווה שהעוול יתוקן" | צילום: תומר נויברג, פלאש 90, חדשות

החגיגות בישראל סביב אירועי האירוויזיון ממשיכות כל העת, אך מתברר שגם באירועים כאלה יש סערות פחות משמחות - כמו פערי שכר בין המגישים. לפי הפרסום של העיתונאי רן בוקר ב-Ynet היום (חמישי), 3 המנחים הבכירים: ארז טל, בר רפאלי ואסי עזר מקבלים יחדיו שכר של 450 אלף שקלים, אך המנחה הרביעית לוסי איוב לא מקבלת שכר נוסף - כיוון שהיא עובדת קבועה בתאגיד כאן 11.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

עם חשיפת נתוני השכר, אחד המנחים באירוויזיון אסי עזר יצא בקריאה להשוות את השכר של איוב לזה של שאר המנחים. בסטורי שפרסם באינסטגרם הפרטי שלו כתב: "אם זה נכון, זה עצוב מאוד. כולנו קורעים את התחת במידה שווה ולכולם מגיע שכר זהה. מקווה שהעוול הזה יתוקן".

לפי הפרסום, עלות שכרם של שלושת המנחים שהובאו במיוחד על ידי התאגיד להנחיית האירוויזיון היא כ-450 אלף שקלים. לוסי איוב בת ה-26, המנחה הצעירה והפחות מנוסה בצוות, אינה עולה לתאגיד דבר. הסיבה: היא עובדת תאגיד השידור הציבורי ומקבלת משכורת חודשית. לשאר המנחים לא ניתנה אפשרות לנהל משא ומתן על הסכום.

העבודה על האירוויזיון התחילה עבור המנחים כבר בחודש מרץ. מאז, הם מגיעים כמעט באופן יומיומי לפגישות בענייני התחרות. שכר המנחים לא היה כפוף למשא ומתן: מועצת התאגיד הציעה את הסכומים בצורת "לקחת או לוותר". גורמים המעורים בפרטים סיפרו ל-Ynet: "אף אחד לא עושה אירוויזיון בשביל הכסף, זאת יוקרה גדולה".