מדונה בחזרות להופעה בגמר (צילום: מתוך האינסטגרם של מדונה, חדשות)
מדונה בחזרה בישראל, היום | צילום: מתוך האינסטגרם של מדונה, חדשות

אחרי השבחים שנשמעו בארץ ובעולם על חצי הגמר הראשון של האירוויזיון, ההכנות לקראת חצי הגמר השני והגמר הגדול במוצאי שבת נמשכות. מדונה כבר נמצאת בישראל ועושה חזרות לקראת הגמר, אך גם אמש (רביעי) החוזה איתה עדיין לא סגור והזמרת כמעט ביטלה את ההופעה שלה בשיא התחרות בשל ויכוח על השירים שהיא צפויה לבצע.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

דרמת הענק מבית היוצר של מדונה, שכמעט גרמה לה לבטל את הכול, אירעה אתמול בבוקר מחוץ לביתן 2 ב-EXPO תל אביב. הזמרת כבר הייתה ברכב בדרכה מהמלון לגני התערוכה והרקדנים היו בעיצומן של החזרות. גם הצוות שלה היה בפנים כשאנשי איגוד השידור האירופי החליטו למנוע ממדונה להיכנס למתחם ולקיים את החזרה עד שתחתום על החוזה.

גם כעת הסעיף הבעייתי בחוזה הוא השימוש בשיר Like a prayer (כמו תפילה). הזכויות של השיר עדיין נמצאות אצל היוצרים הרבים שלו, שטרם שחררו אותן לאיגוד השידור. זה כנראה יקרה מחר.

אתמול בבוקר, אחרי שאנשיה של מדונה הבהירו למפקח על התחרות שאם הוא מונע מהכוכבת להיכנס היא תבצע סיבוב פרסה, תבטל הכול ותגרום לתקרית בינלאומית, רק אז הוא התרצה. לבסוף מדונה עלתה על הבמה ועשתה חזרות במשך שעתיים. בגמר היא תבצע שלושה שירים.