צפו בדיווח מפארק הירקון (צילום: שרון רביבו, חדשות)
עומר אדם בהופעה, ארכיון | צילום: שרון רביבו, חדשות

מכירת הכרטיסים להופעה המיוחדת של עומר אדם שתתקיים ביולי הקרוב בתל אביב נפתחה היום (שני) בשעה 14:00, ואלפי אנשים הסתערו על אתר האינטרנט ועל הקופות במטרה להבטיח לעצם מקום בפארק הירקון. המחירים נעים בין 250 ל-500 שקלים לכרטיס, ובבדיקה שערכנו - נכון לשעה 14:17 מיקומנו בתור היה 16,029. בהמשך, המספר טיפס במהרה והגיע עד ל-33,000.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

חלק מהמעריצים החליטו לא לקחת סיכון והגיעו פיזית לנקודת הרכישה, ובזמן שעמדו בתור ניסו גם לרכוש כרטיס דרך הטלפון הנייד. "עמדנו גם בתור וגם באינטרנט ובסוף הצלחנו!‎", אמרו מעריצים מאושרים שעמדו במשימה. אחרים הכריזו: "אנחנו מאושרים, נפתיע את החברה!‎". אדם נוסף שהצליח לרכוש כרטיס ציין בהתרגשות: "עומר אדם שינה לי את החיים".

מיקומך בתור: 16,029 (צילום: צילום מסך, חדשות)
מיקומך בתור: 16,029 | צילום: צילום מסך, חדשות

לרגל המופע הענק שייערך בפארק הירקון הזמר פרסם בשבוע שעבר 5 סינגלים חדשים בבת אחת - אותם הוא גם צפוי לבצע על הבמה. חלק מהשירים החדשים נכתבו והלחנו בידי היוצר הישראלי דורון מדלי, שכבר שיתף פעולה בעבר עם אדם ועומד מאחורי כמה מלהיטיו הגדולים. את הסינגל החדש שנקרא "יום השישי" כתב אדם בעצמו יחד עם היוצר אבי אוחיון, והטקסט שלו כולל משפטים מהמקורות.

"שינה לי את החיים", התור לכרטיסים (צילום: החדשות)
"שינה לי את החיים", התור לכרטיסים | צילום: החדשות

מארגני המופע שוקדים על הקמת במה מיוחדת של 360 מעלות, שתהיה מוקפת בקהל וסביבה יוקם מתחם "גולדן רינג", מתחם נגיש ומתחם דשא. בנוסף, בצידי הבמה ייבנו טריבונות עם אלפי מקומות ישיבה - דבר שלא נעשה בישראל עד כה.

האזינו לשירים החדשים:

טמפרטורה
שיר הרווק
תגידו לה ואהבה מטורפת
יום השישי
תיתן לה פרחים

עטיפת הסינגל  "טמפרטורה" (צילום: יחצ, חדשות)
עטיפת הסינגל "טמפרטורה" | צילום: יחצ, חדשות
עטיפת הסינגל "תיתן לה פרחים" (צילום: יחצ, חדשות)
עטיפת הסינגל "תיתן לה פרחים" | צילום: יחצ, חדשות