הסטייל המיוחד בהופעות של מלכת הפופ הבלתי מעורערת ביונסה כבר הפך למושא לסיקור בפני עצמו, וכעת הוא רלוונטי גם לישראל. ביום שישי הופיעה בלונדון הזמרת, שהוציאה היום אלבום בהפתעה, עם שמלה של המעצבת שחר אבנט, שידעה על כך רק יממה לאחר שהתקיימה ההופעה.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

בשיחה עם "החדשות" Online סיפרה אבנט על הדרך עד ששמלה שלה הגיעה לכוכבת הפופ מול עשרות אלפי הצופים. "אני בתקשורת עם הסטייליסטית של ביונסה ועם האסיסטנטית שלה כבר חצי שנה בערך. בכל פעם אנחנו מנסות כל מיני דברים, אבל זה הפרויקט הראשון שמתפרסם", היא אומרת.

"אין לי משרד יחסי ציבור בארץ או בחו"ל. יום אחד הסטייליסטית שלה שלחה לי מייל ומאז התחלנו לעבוד על דברים משותפים יחד. באשר להופעה לפני יומיים - הן ביקשו משהו ספציפי, משהו שהיא יכולה לזוז בו, שהיא תרגיש בנוח ושיתאים לרגע שבו היא עולה עם הבגד לבמה. אז הכנתי".

לדבריה הבגד עוצב במיוחד למידותיה של ביונסה ובמיוחד למטרה הזו של ההופעה. אבנט ציינה כי "אף פעם לא יודעים אם זה באמת יקרה שהיא תלבש את מה שנשלח", משום ש"קשה לעצב בשלט רחוק". עם זאת היא סיפרה כי למרות שהיא לא יודעת איך ביונסה הגיבה לשמלה עצמה, הסטייליסטית שלה מדווחת לה על דברים שביונסה ראתה והתלהבה.

"תענוג לעבוד איתן על כל מיני דברים וכשאני שולחת משהו טוב אז הן אומרות לי. מרגישים באמת שעובדים עם המלכה. הכול מטוקטק וקל ונעים".

אבנט סיכמה: "זו בהחלט קפיצת מדרגה מכובדת ומשמעותית בשבילי ולכל יתר הנשים שלבשו את הבגדים שלי. קלי רולנד לבשה אותם בדה-וויס אוסטרליה וגם נטע ברזילי. אני מזמינה את כל בנות ישראל לבוא ולבקר בסטודיו".