גל גדות תנחה את האירוויזיון?
גל גדות תנחה את האירוויזיון? | צילום: רויטרס

גל גדות קיבלה הצעה רשמית להנחות את טקס האירוויזיון שיערך בשנה הבאה בירושלים. מקורביה של גדות מסרים שאכן נעשתה איתה בדיקה בעבר, אך העניין לא על הפרק מכיוון שאין ביכולתה להתפנות לחודש של עבודה על הפרויקט.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

המארגנים נוטים בשל הדרישות לאולם שמכיל יותר מ-30 אלף אנשים לבחור באצטדיון טדי לאירוח התחרות, אך יהיה צריך לקרותו כדי לעשות זאת. האפשרות השנייה היא אירוח בהיכל "פיס ארנה" שמכיל כ-11 אלף מקומות בלבד.

ישראל תארח את התחרות לאחר שהשיר "Toy" של הזמרת נטע ברזילי זכה בתחרות האחרונה בליסבון. השיר הפך ביום שבת האחרון רשמית לשיר האירוויזיון הנצפה ביותר אי פעם שהועלה לעמוד הרשמי של תחרות האירוויזיון ביוטיוב - Eurovision Song Contest.

נטע ברגע הזכייה באירוויזיון
השיר "Toy" - הנצפה בהיסטוריה | צילום: רויטרס, חדשות

שבועיים בדיוק אחרי הזכייה, חצה הקליפ לשיר הישראלי את רף 58 מיליון הצפיות - והפך רשמית לשיר הכי נצפה בעמוד הרשמי של התחרות. נטע עקפה את השיר הזוכה מגרמניה משנת 2010 ואת השיר שייצג את צרפת באותה השנה - והתברגה במקום הראשון.

ההישג של "Toy" מדהים אפילו יותר בהתחשב בכך שהקליפ הרשמי לשיר, שביימה קרן חכמה, נחשף רק לפני חודשיים וחצי - ב-11 במרס, ומאז הספיק לצבור קרוב ל-60 מיליון צפיות - מספר שהשיגו השירים הנצפים מגרמניה ומצרפת רק כעבור 8 שנים מאז ששוחררו רשמית.

ביום בו החלה התחרות השנה, עמד מספר הצפיות בקליפ הרשמי לשיר "Toy" על כ-18 מיליון. תוך שבועיים, במיוחד מאז שהשיר הוכתר לזוכה, נוספו עוד לא פחות מ-40 מיליון צפיות - מה שהפך כעת את השיר לנצפה ביותר אי פעם בעמוד הרשמי של האירוויזיון. ומספר הצפיות רק הולך וגדל.