כ-60 אלף בני אדם מילאו הערב (רביעי) את פארק הירקון בתל אביב, שם הופיע כוכב הפופ ג'סטין ביבר. עם פתיחת השערים בשעה 16:30 הסתערו המעריצים - ובעיקר המעריצות - לעבר קדמת הבמה, בניסיון להגיע הכי קרוב שרק אפשר אל הזמר הצעיר. זוהי הופעתו השנייה של ביבר בישראל, כשגם לפני שש שנים הופיע בפארק הירקון.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

לכל צווחות הקהל, קיפץ ביבר במפתיע על הבמה, רבע שעה מוקדם יותר מהצפוי. מדובר באחת ההופעות הגדולות ביותר שהתקיימו בפארק הירקון. "איזה קהל נפלא", אמר הזמר כשעלה לבמה.  

המעריצים לא היססו לשלם סכומי עתק כדי להתקרב לזמר: רעות סולימני שילמה לא פחות מ-4,000 שקלים מכיסה כדי להיות בשורה הראשונה בהופעה. "זה החלום שלי כבר הרבה מאוד זמן, והגיע הזמן לממש את זה. אם כסף זה מה שיגשים לי את החלום - זה שווה את זה".

אתמול זכתה סולימני לראות את ביבר מקרוב: "חיכיתי במלון שלו משבע בבוקר, למרות שידענו שהוא נוחת רק ב-22:00", סיפרה. "ידעתי שאני לא זזה עד שאני יודעת איפה הוא, וגם כשאמרו לנו שהוא הלך לישון לא האמנתי. פתאום סביב חצות ראינו תמונות שהוא יוצא מהמלון, והבנו שזה מהכניסה האחורית - מיהרנו לשם, וראינו אותו לשנייה באוטו. הוא נופף לעברנו, ואיבדתי את זה לגמרי".

מלבד המעריצות התכנסו בפארק גם צוותי מגן דוד אדום, הכוללים מאות חובשים, פרמדיקים, רופאים וחוליות מגישי עזרה ראשונה. עוד לפני שהתחילה ההופעה הזדקקו לפחות 15 בני אדם לטיפול רפואי, בעקבות התעלפויות והתייבשויות. במד"א קראו לנוכחים באירוע להימנע מצפיפות ודוחק, להישמע להנחיות הסדרנים ובמידת הצורך לחייג 101 או לפנות לחוליות החובשים הרגליות של מד"א המסתובבות בקהל.