אין תמונה
גם אני נפגע וגם לי נמאס. אליאסי

שאגת האריה: "זהו, נגמרו הימים שאני שוכב על הגדר בשביל כל הימין! תמצאו מישהו אחר להריע לו כשהוא נלחם את המלחמות שלכם ולהתנער ממנו בניצחונות!" - כך כתב הראפר יואב אליאסי הידוע בכינויו ה"צל" בעמוד הפייסבוק שלו אמש (שבת).

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לחדשות 2 בפייסבוק

בפוסט נסער שפרסם עם יציאת החג כתב אליאסי, הידוע בעמדותיו הקיצוניות, ביקורת קשה כלפי מחנה הימין, שאליאסי רואה עצמו חלק נכבד ממנו. "תמצאו מישהו אחר להגיד לו שהוא צודק אבל ליד אנשים מהמחנה השני להגיד 'כן הוא גם קצת קיצוני'. תמשיכו לקלל את התקשורת ולהגיד שהם הבעיה אבל ליישר איתם קו ולהקריב אותי בשביל לרצות אותם", האשים ה"צל".

"אני יודע שלא רואים אבל גם לי יש רגשות וגם אני נפגע וגם לי נמאס אז מעכשיו אני דואג לי, כי אצלנו במחנה יש בעיית זיכרון קשה ומחבקים ביד אחת ודוקרים בשנייה ותאמינו לי שורות אלו נכתבות בכאב, צער ותסכול כי מה שאני עשיתי בשנתיים, שום חבר כנסת לא עשה ב-20 שנה תבדקו".

אליאסי מסרב לחשוף מהי הסיבה שהובילה אותו לצאת נגד תומכיו, אולם ניכר מדבריו כי מספר אירועים שהתרחשו בעת האחרונה, וביניהם הדרתו מעצרת התמיכה בחייל היורה מחברון, גרמו לו לחשוף את רגשותיו. "לא ביקשתי כלום חוץ מלקבל את הכבוד שמגיע לי. בינתיים אני עוד כאן אבל תתחילו לחפש לכם פראייר אחר", כתב.