ביטל את השתתפותו. גולן (צילום: חדשות 2)
אייל גולן, ארכיון | צילום: חדשות 2

אייל גולן מסתבך - הפעם עם המעריצים: לאחר שחזר בו וביטל את השתתפותו בעצרת התמיכה בחייל אלאור אזריה שתיערך מחר בכיכר רבין בתל אביב, קיבל היום (שני) הזמר מאות תגובות זועמות מצד עוקביו בפייסבוק.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לחדשות 2 בפייסבוק

"מי שעשה אותך לזמר מספר אחת זה לא הרמטכ"ל ולא צמרת הפיקוד של צה"ל, זה אנחנו, האזרחים הקטנים שמעריצים אותך", כתב אחד הגולשים. "אמרת שאתה מופיע למען החייל, למען הערכים שאתה מאמין בהם, אז תעשה את זה למען האמת והצדק החברתי. למען הקהל שלך שהיה איתך בכל הרגעים הקשים שלך ולא הרים ידיים בגלל מי שאתה ומה שאתה. אל תעשה את הטעות".

"אל תעשה את הטעות"
"אל תעשה את הטעות" | צילום:

"וואלה יצאת בוגד", כתב גולש אחר בעמוד הפייסבוק הרשמי של אייל גולן. "התגלית רקוב מהיסודות שלך. מאכזב מאוד מאוד. אין לך עמוד שדרה ואשכרה יצאת מחבל. תקעת סכין בגב של כל מי שאוהב אותך".

"אשכרה יצאת מחבל"
"אשכרה יצאת מחבל" | צילום:

גולש זה לא הסתפק בביקורת הבוטה ואף הוסיף לאיים על הזמר. "אוטוטו תבין את המשמעות של הנזק שעשית לעצמך", הוא כתב. "הפעם לא רני רהב ולא ג. יפית יצליחו לעזור לך ביחסי הציבור".

"התעשרת על חשבוננו, לא עוד"
"התעשרת על חשבוננו, לא עוד" | צילום:

התגובות הקשות הופיעו ברובן תחת הפוסט שפרסם אמש גולן ובו מודעה עם מועדי הופעותיו במהלך ימי הפסח. "מי רוצה לחגוג עם פחדן לאומי", כתב אחד הגולשים בתגובה לפרסומת. "חתיכת שפן, לך תופיע אצל השמאל. שכחת, התעשרת על חשבוננו, לא עוד".