אמש (שבת) זה קרה: תשואותיהם של כ-40 אלף צופים שהגיעו להופעתו של כוכב הפופ הבריטי רובי וויליאמס הרעידו את פארק הירקון בתל אביב. מעט אחרי 21:30 עלה וויליאמס על הבמה ופתח את הופעתו בישראל עם עם אחד מלהיטיו הגדולים ביותר שגם נושא את שמו של סיבוב ההופעות הנוכחי - Let me entertain you (מתוך האלבום Life through a lens). קודם לכן חיממה את הכוכב הזמרת נינט טייב, שלוותה בגיטרה על ידי בעלה יוסי מזרחי.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

ההופעה, הערב (צילום: עודד בינו)
ההופעה, הערב | צילום: עודד בינו

במהלך ההופעה התבדח וויליאמס עם הקהל ואמר: "עשיתי הרבה דברים בחיים. שרתי, עשיתי סמים, הייתי בגמילה, שוב עשיתי סמים. אני לא רוצה לסבך אתכם - אבל יש פה ריח חזק של מריחואנה". כמה שירים מאוחר יותר עלה במפתיע אביו של הכוכב, פיטר, ושר עמו את A Better man. "אני רוצה לבוא שוב", אמר וויליאמס הנלהב לקראת סיום ההופעה בפארק.

שעות ספורות לפני ההופעה, בשעה 17:00, הגיע האמן למפגש מעריצים, שם סיפר בין היתר כי ישראל היא המקום שהכי מסקרן אותו להופיע בו.

חיממה. נינט טייב (צילום: חדשות 2)
חיממה. נינט טייב | צילום: חדשות 2
רובי על הבמה (צילום: אסף בינדר)
רובי על הבמה | צילום: אסף בינדר

הופעתו של וויליאמס כללה 22 שירים, בהם Rock DJ מתוך אלבומו השלישי Sing when you're winning שיצא בשנת 2000. בין היתר הוא ביצע גם את גרסת הכיסוי שלו ל-We will rock you של Queen.

רובי וויליאמס בהופעה בישראל (צילום: קארין חילוביץ')
צילום: קארין חילוביץ'

עוד במופע:

No regrets, Strong ו-Millennium (מתוך האלבום I've been expecting you)

Feel (מתוך Escapology)

Kids (מתוך Sing when you're winning).

את הערב סגר וויליאמס עם השירים She's the one (מתוך I've been expecting you) ולהיטו הידוע ביותר Angels (מתוך Life thru a lens).

בהכנת הידיעה השתתף מור לוי