קרב הענקים. גולן וגפן (צילום: חדשות 2)
קרב הענקים. גולן וגפן | צילום: חדשות 2

הזמר אייל גולן משתלח היום (שישי) בפוסט בפייסבוק בזמר אביב גפן, בעקבות דברים אמר בריאיון למוסף "7 ימים" של ידיעות אחרונות. "אני לא ממש מכיר אותך ומעולם גם לא רציתי להכיר", כותב גולן, ותיאר כיצד הקשר ביניהם מתמצה בכך שגולן סייע פעם אחת לגפן במציאת עסקה טובה על חדר מלון באילת. "מעולם לא שמעתי ממך לפני וגם לא אחרי, אפילו תודה לא טרחת לומר לי כי אתה מן הסתם חושב מגיע לך הכל".

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

גולן ממשיך וכותב: "אתה בן אדם מתוסכל, ולא קשה להבין מאיפה זה נובע - גם אני הייתי מתנהל כנראה כמוך אם הייתי רואה את זמרי המוזיקה המזרחית, ואני בראשם, ממלאים את קיסריה, מנורה מבטחים (היכל נוקיה), בלומפילד ועוד, בעוד אתה אוסף אנשים מהבתים לבוא לראות אותך מופיע בכל מיני מקומות שהסלון שלי בבית יותר גדול מהם".

"כתבת שאני ומוחמד דרוויש אותו דבר ורק ברית מילה מבדילה בינינו? אז המקבילה שלך מבחינתי היא חנין זועבי", המשיך וכתב. "שניכם עוכרי ישראל ושונאי צה"ל, והדבר שמבדיל בינכם זה הרווח שיש לך בשיניים. אה, שניכם גם מכוערים", הוסיף.

פרטים חדשים: למה בוטלה הופעת גפן. צפו (צילום: אביר סולטן /Flash 90)
תוקף את גולן, שלא נשאר חייב. גפן | צילום: אביר סולטן /Flash 90

הביקורת החריפה של גולן מגיעה לאחר שהבוקר התפרסם ב"7 לילות" ריאיון מקיף עם הזמר ושופט הריאלטי אביב גפן, בו תקף את תכנית הטלוויזיה של גולן "אייל גולן קורא לך", וטען כי הזמר מלבה את "השד העדתי". "הייתי שמח שאייל גולן יבוא לצילומים של 'The Voice', חבל שזה נפל לו באותה התקופה של עבודות השירות", אמר גפן. "אייל הוא בדיוק מאלה שמנסים לשפוך בנזין על השד העדתי כי זה משרת אותם".

גפן המשיך וסיפר כי עורכי התכנית 'The Voice' הורידו משפטים שלו בעריכה, בהם נשמע תוקף את גולן. "אמרתי גם שמה שמפריד בין אייל גולן למחמוד דרוויש זה ברית מילה ורני רהב. לא יודע למה הורידו".