כריס מרטין בסיור בירושלים
כריס מרטין בסיור בירושלים | צילום:

שעות לאחר הפרסום הרשמי על הופעה של להקת קולדפליי בישראל וחרף הביקור בארץ, סולן הלהקה כריס מרטין הכחיש לפנות בוקר (שבת) את הדיווח ואמר כי שום דבר לא בטוח. בעמוד הטוויטר הרשמי של הלהקה כתב מרטין: "אנחנו בישראל ובפלסטין כדי להקשיב וללמוד וזה הכל. אין תאריך להופעה ואנחנו רק במסע מרתק להכרת המקום. הדיווחים על הופעה אינם נכונים".

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

לפי הדיווח הקודם, הלהקה הבריטית המצליחה אמורה להופיע בישראל וברשות הפלסטינית בתחילת חודש נובמבר. מרטין אף נחת שלשום כדי לסכם לכאורה את הפרטים האחרונים למופע. מדובר בפעם השניה בשלושת החודשים האחרונים שהוא נוחת בארץ, ובליווי הפקת פורום פקטור ובעלי 'ביג' הם עורכים יחד בימים אלה סיור לבחירת המיקום והתאריכים הסופיים לקיום המופעים. הסיור כולל את ירושלים, תל אביב, יריחו, ורוואבי.

במהלך סוף השבוע יסייר מרטין בירושלים ובתל אביב כדי להחליט היכן יתקיימו המופעים בפני הקהל הישראלי ובהמשך יסייר בעיר הפלסטינית רוואבי וביריחו כדי לסגור אתר למופע עבור הקהל הפלסטיני. את המופעים יפיקו פורום פקטור ובקרוב תצא הודעה על מכירת הכרטיסים בישראל וברשות.

במסגרת חתימת החוזה, אם אכן תצא אל הפועל, צפוי להתקיים גם שיתוף פעולה עם אמנים ישראלים ופלסטינים במסגרתו בחודש נובמבר יקליטו חברי הלהקה שיר עם אמנים משני הצדדים.