התיק נגד אייל גולן אמנם נסגר מחוסר ראיות, אבל הביקורת הציבורית עדיין מרחפת מעל מי שכונה "הזמר הלאומי". בריאיון מיוחד לחדשות 2 הוא פותח מחדש את הפרשה, ומתעקש שהוא הקורבן. "אין לי על מה להתנצל", אמר. הריאיון המלא עם אייל גולן ישודר בחדשות סוף השבוע, מוצ"ש ב-20:00.

לעדכונים נוספים ולשליחת הסיפורים שלכם - כנסו לחדשות 2 בפייסבוק

גולן מספר על תחושת העוול ובוכה מול המצלמות, אבל נאלץ גם להתעמת עם השאלות על ההתנהלות שלו בפרשה, על הלילה ההוא שבו אביו הביא לו שתי בנות צעירות הביתה וגם על ההתעקשות שלו שהוא לא יכול היה לדעת על כל תעשיית המין שאביו ניהל סביבו.

"נכנסו אליי הביתה שתי ידידות של אבא שלי, אחת מהן התחלתי איתה", סיפר גולן לדנה ויס. "דיברנו קצת וזה, לקחתי אותה הצידה, התחיל איזשהו אקט, ותוך כדי האקט - תגידי לי כמה גברים את מכירה בעולם ששואלים תוך כדי האקט 'תגידי, את באמת בת 21?', היא אומרת 'לא, אני בת 17 וחצי', ואני אומר לה: 'אוקיי, פה נגמר' ומוציא אותה מהבית שלי. תגידי לי כמה גברים את מכירה שהיו מתנהגים במוסריות כזו?".

"זה לא היה ליד אבא שלי, זה היה בחדר השני, האקט עצמו לא היה אחד ליד השני", הוא הבהיר. "היינו בסלון ואז אני הלכתי לחדר. אבל זה לא העניין. אני בא להסביר לך שיכול להיות שיש פה משהו לא בסדר. ואוקיי, על זה התנצלתי מאות פעמים".

כשנשאל מדוע הוא לא היה מסכים לקיים יחסי מין עם נערה בת 16, אבל עם נערה בת 17 דווקא כן, השיב גולן לדנה ויס: "מבחינתי קודם כל, זה לא פלילי. זה חוקי. קודם כל".