חיי הלילה באזור הדרום מלאים בנוער שיכור, והאמת שלא רק שם. המשטרה מנסה להילחם במגפת האלכוהול ששטפה את הדור הצעיר, והייתה גם למרכיב מרכזי ברצח של לאה דרנקין - אבל לא בדיוק יודעת איך.

מסיבות מאולתרות במגרשי חניה עם הרבה אלכוהול, הן עניין שבשגרה, ובמשטרה חסרי אונים מול התופעה הזאת. בכל סוף שבוע יוצאים סיורים שגרתיים אל מוקדי הבילוי של בני הנוער, בודקים בכיסים, בקופסאות הסיגריות, ומנסים למנוע את האסון הבא. אבל גם הבכירים שבשוטרים לא יודעים מה לעשות מול ילד שיכור בן 12.

הילדים משתכרים - ההורים יודעים

"ההורים יודעים?", מתחקרים השוטרים, "כן", עונה אחד הנערים המבושמים שמסביר שהוריו יודעים הכל. "אבא שלי אמר שאם אני מפספס את האוטובוס הוא יבוא לקחת אותי".

ממגרשי החניה של המועדונים השוטרים עוברים אל הגנים הציבוריים שם התמונה זהה. בסוף הלילה הבלשים חוזרים אל מחלק הנוער עם השלל. לצד בקבוקי אלכוהול רבים, גם עשרות סכינים ואמצעי לחימה שונים שנתפסו אצל הנערים.

בלילה הבא יצאו השוטרים שוב לרחובות, בניסיון למנוע את הרצח הבא.

הנרצחת בילתה ב"מסיבת אלכוהול" 

רצח, אנס וירצה עונש מאסר עולם. לאה דרנקין ז"ל (צילום: חדשות 2)
לאה דרנקין ז"ל | צילום: חדשות 2

לפני כשבוע, אירע רצח הנערה לאה דרנקין לאחר שבילתה עם חבריה ב"מסיבת אלכוהול" בחנייה של אולם הספורט באשקלון. מצלמת האבטחה שממוקמת במקום קלטה את מכוניות הצעירים מגיעות, ואיתן החוגגים. באחת מהן ישב ניקולאי דורושב, שהודה ברצח. בחוץ היו לאה, וחברותיה, ומכאן התחיל מסע האונס והרצח.

דורושב הציע לדרנקין להחזיר אותה לביתה. היא עלתה למכוניתו, אבל במקום לביתה הוא הגיע ל"גבעה 69", באזור ניצנים. שם, על פי החשד, ניסה לאנוס אותה. אבל הוא לא הסתפק בכך, ותוך כדי המעשה הוא חנק אותה עד שנפחה את נשמתה.

הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק