התרברבות של נער בפני חברו כמעט הסתיימה היום במוות. בן 13 מכרמיאל הובהל בשעות הצהריים לבית החולים בנהריה, לאחר שהתעלף בחצר בית הספר כתוצאה ממשחק חניקות.

מחקירה ראשונית של האירוע עולה כי במהלך שיחה בין שני הצעירים התגאה אחד מהם בכך שהוא "יכול לחנוק כל אחד ולגרום לו להתעלף". כאשר חברו סירב להאמין, החליט הראשון להוכיח לו כי הוא דובר אמת. הוא תפס בצווארו של הצעיר וחנק אותו עד שאיבד את הכרתו.

"הנער הגיע אלינו כשהוא מעולף וסובל מחבלה באפו, מכיוון שברגע שהחונק הבין את שהתרחש הוא עזב את חברו וזה נפל ארצה", סיפרו בבית החולים נהריה. למרות חומרת האירוע החליטה אמו של הצעיר שנפגע, לאחר שיחה שקיימה עם עובדת סוציאלית, שלא להגיש תלונה במשטרה.

משחקים מסוכנים

לפני כשלושה חודשים איבד תלמיד תיכון באשדוד את הכרתו כתוצאה מאותו "משחק חניקות" מסוכן. בבדיקה שערה אז הנהלת בית הספר, התברר כי הנער עצר את נשימתו לזמן ממושך וכאשר רצה להמשיך לנשום כרגיל, הגיע חברו לספסל הלימודים, חנק אותו ובעצם גרם לאובדן הכרתי.

פקד ראובן וייסמן ממשטרת אשדוד, סיפר לחדשות 2 באינטרנט, כי "בסך הכול מדובר בילדים נורמטיביים שמחפשים ריגושים שלפעמים שיכולים לפגוע בהם, בחבריהם ובהוריהם".