ילד גולש באתר פורנו (אילוסטרציה)
הספיק לחדור למחשב ולהקרין פורנו. אילוסטרציה | צילום: חדשות 2 ורויטרס

תלמיד כיתה ז' בחטיבת ביניים ביישוב מיתר שהחליט לשעשע את חבריו לספסל הלימודים, הקרין להם במסדרון בית הספר סרטים פורנוגרפיים. במשרד החינוך סירבו למסור פרטים על התלמיד מפאת צנעת הפרט, אך מבטיחים כי הוא "טופל באמצעים המשמעתיים הראויים".

מזכירת בית הספר יצאה לפני כשלושה שבועות ממשרדה לרגעים בודדים בלבד. אחד התלמידים, ילד בן 13, החליט לנצל את ההזדמנות לרעה. התלמיד התגנב למזכירות וחדר למחשב שמחובר למסך הפלזמה במסדרון בית הספר. "על המסך הזה מוצגים לתלמידים תכנים לימודיים והודעות הקשורות לתכנית הלימודים", הסביר גורם במשרד החינוך.

למרות שהמזכירה נעדרה רק לכמה דקות, הספיק התלמיד הזריז להעלות לשידור על גבי המסך הענק סרטים פורנוגרפיים מפורשים והדהים את כל התלמידים והמורים כאחד שהיו באותה עת במסדרון בית הספר. המזכירה, שחזרה במהירות למשרדה, הצליחה לעצור את התלמיד תוך כדי המעשה, ובמשרד החינוך טוענים כי "הוא הספיק להראות את הסרטים רק למספר שניות".

וגם: פיזר חומר כימי ממטף כיבוי

עוד מתברר כי אירוע המשמעת הזה אינו היחידי שעלה במוחו הקודח של התלמיד הנועז. רק לפני כמה ימים נטל אותו תלמיד את מטף הכיבוי בבית הספר והחל להתיז בחוסר זהירות את החומר שבתוכו בין כתלי בית הספר.

בעקבות ה"תרגיל" עם מטף הכיבוי, פונו כל התלמידים ממתחם בית הספר. במשרד החינוך מבהירים כי "הקב"ט של היישוב החליט לפנות את התלמידים בגלל שבזמן השימוש במטף מופרש חומר שעלול להיות מסוכן לילדים אסתמטיים".

לעדכונים שוטפים מסביב לשעון: ערוץ החדשות 

רוצים לקבל עוד עדכונים חמים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק