תלמידיו של המורה מצפת, שפונה אתמול לקבלת טיפול רפואי בבית החולים "זיו בעיר" לאחר שלטענתו תקפו אותו, משחזרים היום את שאירע בין כתלי בית הספר. לטענתם, היה זה המורה שהחל לתקוף אותם. בית המשפט קבע הבוקר כי שני התלמידים יישארו במעצר בית למשך חמישה ימים, לאחר שהושעו מבית הספר למשך 10 ימים. המשטרה צפויה לזמן את המורה לחקירה בימים הקרובים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

"המורה נוהג ללכת מכות עם תלמידים כסוג של משחק", סיפר הבוקר לחדשות 2 באינטרנט אחד התלמידים החשודים. "אתמול במהלך משחק שכזה המורה החל להתפרע ונתן לי אגרוף בפנים". התלמידים תוהים מדוע הושעו מבית הספר וכיצד ייתכן שהמורה התלונן עליהם במשטרה. "לאחר שתקף אותנו באגרופים החזרנו לו מכה ואז הסיפור החל לצאת מכלל שליטה", טענו התלמידים.

מחר יושבתו הלימודים בבית הספר

המורה בן ה-36 פונה אתמול על ידי צוות של מד"א לחדר המיון במצב קל. "נראה שהמורה היה ממש בפאניקה", סיפר אדם המעורב במקרה, שאמר כי ככל הנראה הוא סבל ממכות יבשות בלבד.

הסתדרות המורים הודיעה היום כי תשבית מחר את הלימודים בבית הספר למשך שעתיים במחאה על האלימות הגוברת בבתי הספר ברחבי הארץ. הלימודים בבית הספר יחלו בשעה 10:00 בבוקר ובמהלך היום תתקיים סדנה להתמודדות עם אלימות במוסד החינוכי.

יוסי וסרמן, מזכ"ל הסתדרות במורים, אמר בעקבות האירוע כי "הסתדרות המורים מגנה בחריפות את תקיפת המורה בחטיבת הביניים בצפת. זהו מקרה אלימות השני השבוע והמצב נעשה חמור ביותר".