ביה"ס בו למדה הנערה שהתאבדה (צילום: חדשות 2)
בית הספר בו למדה הנערה | צילום: חדשות 2

הכתובת הייתה על הקיר? לידי חדשות 2 Online הגיעה הודעת וואטסאפ ששלחה לפני כחודש הנערה בת ה-13 ששמה אתמול (שלישי) קץ לחייה, לכמה מחברותיה. "אין אף אחד שיגן עליי ושידבר איתי", היא כתבה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

"בימים האחרונים אני מרגישה כמו אוויר, כאילו אני כלום", כתבה הנערה. "כאילו שאני מכריחה אתכם לדבר איתי. גרמתם לי להרגיש כאילו אני סתם איזה אטום או חיידק. אף פעם לא באמת עירבתם אותי במשהו".

"לא חשבתי עליי כבן אדם אלא כסתם ליצן שמצחיק אותנו ושמתי לב שאין דבר כזה חברים", היא הוסיפה. "אף אחד לא באמת אוהב אחד את השני. בשנייה שאתם הולכים מדברים עליכם, על הלבוש שלכם, על המראה, על האופי ודי, מספיק, אם אתם לא באמת חברים אחד של השני, אז אל תדברו לפחות מאחורי הגב".

"מעולם לא מנענו מתלמיד לצאת לפעילות בגלל תשלומים"

מוקדם יותר הבוקר הבהירו בהנהלת בית ספרה של הצעירה בשרון כי היא שילמה עבור הטיול השנתי שאליו הייתה אמורה לצאת - זאת בניגוד לטענות ההורים של חברותיה שאמרו אמש לחדשות 2 Online ש"הנערה התביישה לספר להוריה על הטיול כי ידעה שאין להם כסף לשלם עליו".

"הורי התלמידה שילמו לבית הספר סכום של הטיול ב-13.11", אמרו הבוקר בהנהלת בית הספר, "כך שהטענה שהיא לא שילמה ובית הספר לא איפשר לה לצאת בשל כך אינה נכונה. בית הספר שלנו מעולם לא מנע מתלמיד לצאת לפעילות כלשהי עקב אי הסדרת תשלומים".

גם במשרד החינוך הדגישו הבוקר כי מותה של הנערה לחלוטין אינו קשור לנושא התשלום. "התשלום עבור הטיול הוסדר על ידי משפחתה זמן רב לפני מועד הטיול, והיה לה את כל הציוד הנדרש כדי לצאת לטיול עם בני כיתתה", אמרו.

בעירייה אומרים הבוקר כי מדובר במשפחה מתפקדת. לטענתם, האם סייעת בגן והאב נהג הסעות. עם זאת, אחד האחים של הנערה ריצה מאסרים בגין עבירות רכוש. אח אחר שלה נפצע במבצע "צוק איתן".