מקרה נוסף של התעללות בגן? אחרי שנחשף בחדשות המקרה המזעזע של מטפלת שהתעללה, על פי החשד, בתינוק בן שנה - ביקשה אתמול (חמישי) אם מהרצליה לצפות במצלמות האבטחה שהוצבו בפעוטון של בנה התינוק וגילתה כי גם שם מופעלת אלימות כלפי הילדים. ההורים המודאגים הגישו תלונה במשטרה ולמרות שהגננת פיטרה את המטפלת, הביעו זעם על כך שהיא לא פעלה עד לפניית האם המודאגת.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

אתמול בשעה 20:00 התקשרה הגננת אל ההורים וביקשה מהם להגיע בדחיפות לגן. כשהגיעו, היא הראתה להם את הסרטונים שנחשפו בעקבות ערנותה של האם המודאגת. בתיעוד ניתן לראות כיצד המטפלת משכיבה את אחד התינוקות על המזרן תוך שהיא אוחזת בכוח בידו, ומכסה את ראשו בשמיכה.

בהמשך התיעוד ממצלמת האבטחה ניתן לראות המטפלת מטיחה באגרסיביות תינוק נוסף על המזרן. לאחר הצפייה בסרטונים הגננת פיטרה את המטפלת והעבירה את החומרים למשטרה. ההורים הכועסים לא הסתפקו בכך והגישו הבוקר תלונה במשטרת הרצליה.

אביו של אחד הילדים בגן הביע זעם על התנהלות הגננת ותהה היכן היא הייתה בשעת המעשה. "אף אחד מאיתנו לא ישאיר את הילדים שלו בגן הזה", אמר האב בתקיפות. לדבריו, לולא אותה אם שביקשה לבדוק את מצלמות האבטחה, המטפלת הייתה ממשיכה לפעול באלימות, וכל היה קורה "תחת אחריותה של הגננת".

בעלת הגן מסרה בתגובה: "הגן שלי מרושת במצלמות שנגישות להורים. אתמול הגיעה אחת האמהות לצפות במצלמות וגילתה התנהגות לא הולמת של אחת המטפלות. הדברים הובאו מיד לידיעתי ואני פיטרתי את המטפלת במקום והעברתי את כל החומר למשטרה. בדיוק בשביל מקרי קיצון כאלה יש מצלמות בגן. לא אאפשר לעולם התנהגות לא ראוייה כלפי ילדי הגן שלי. בשום שלב בשיחה לא ניתן גיבוי להתנהגות המטפלת ולכן היא פוטרה עוד בטרם חשפתי את הצילומים להורים".