חצי שנה אחרי ששיתפו את כולנו בחלום שלהם, דינה אלייב ואלדר יוספוב זכו להגשים אותו ולצאת לירח דבש לא שגרתי בסלוניקי. בני הזוג, שניהם עם שיתוק מוחין, סחפו את הרשת בהצעת הנישואים המרגשת שלהם, וסיפרו לנו בעבר על החלום לצאת לחופשת ירח דבש. בעקבות הכתבה הם קיבלו הזמנה ובילו את השבוע האחרון ביוון.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

"אני ואישתי דינה הסכמנו בשמחה להזמנתנו לחופשה רומנטית בסלוניקי של הרב יואל קפלן מבית חב"ד", שיתף יוספוב בפוסט שפרסם. "קולו המקסים של הרב יואל, קול עם אישיות מדהימה, הוא זה שהמיס את לבנו וגרם לנו לומר כן".

הרב קפלן צפה בכתבה ששידרנו על בני הזוג, שבה הביעו משאלה שתהיה להם אפשרות לחגוג ירח דבש. הוא הרים את הכפפה והוציא את החלום אל הפועל.

בשבוע שעבר נחתו בני הזוג, ביחד עם שני המלווים שלהם, בסלוניקי. הרב, בני משפחתו וחבריו דאגו לכל פרט בחופשה הזו – סוויטה מונגשת במלון, חדר לכל מלווה וסיורים מתוכננים היטב.

לנשום ולהסתנוור

"את היום הראשון של החופשה שלנו התחלנו בסיור בעיר", כתב יוספוב. "יכולנו לגעת ביופיה, לנשום אותה ולהסתנוור ממנה. למחרת נסענו למעיינות. הכניסו את דינה במעלון לבריכה החמה ואני הצטרפתי אליה בקפיצה מלמעלה. עשינו היסטוריה - פעם ראשונה השתכשכנו ביחד בבריכה. המוגבלות צללה ושקעה במעמקיה. מרבית הבריכות בארץ אינן מונגשות לנכים".

לראשונה יחד בבריכה (צילום: באדיבות המשפחה‎, חדשות)
לראשונה יחד בבריכה | צילום: באדיבות המשפחה‎, חדשות

בהמשך החופשה הגיעו בני הזוג לחוף הים. "חורחה, מציל עם עיניים ירוקות, הרים את דינה עם כיסא הגלגלים שלה עד פאתי הים", סיפר יוספוב. "אישתי היקרה לא רצתה לשחרר את המציל וביקשה ממנו שיפליג איתה על חסקה. דינוש, מרוב התרגשות, התהפכה מהחסקה וצללה ישר לתוך זרועותיו של המציל. אני מכיר את אישתי טוב מאוד, ידעתי שהממזרה הזו עשתה הכול כדי להיות בזרועותיו של כוכב רוק החוף שלה. אני לא נשארתי חייב וליקטתי את כל הבחורות בחוף ועשיתי איתן סלפי".

את אחד הערבים בילו בטברנה עם רבים מאנשי הקהילה היהודית של סלוניקי. "הערב החגיגי הוכן במיוחד בשבילנו", כתב יוספוב. "החגיגה בטברנה נראתה כחתונה אמתית עם ברכות, שירים וריקודים, רק בלי צ'קים. עליתי על הבמה והתחלתי לרקוד כמו משוגע מארץ המשוגעים".

את היום האחרון הם בילו, כנהוג, בקניות. "דינה עשתה קניות, ואני נגררתי אחריה", סיפר יוספוב. עכשיו הם שוב בדירה שלהם. ממשיכים לטפח את הזוגיות הכל כך מיוחדת שלהם שיכולה לתת דוגמה לכולנו.