כיום לאחר המבצע הנועז שבו חולצו 4 החטופים מרצועת עזה ושבו נהרג לוחם ומפקד בימ"מ, פקד ארנון זמורה ז"ל, משפחתו של ההרוג נפרדת ממנו. הבוקר (ראשון) אשתו ביקשה מהציבור לזכור אותו בזכות הצדדים האחרים שלו ולא רק בזכות גבורתו יוצאת הדופן.

"הכול מתמלא עכשיו בתמונתו של הגיבור פקד ארנון זמורה ז"ל. אבל הרבה לפני שהוא היה לוחם וגיבור הוא היה איש מתוק ומקסים. בן זוג מדהים, אבא מושלם. איש אוהב ואהוב. ככה אנחנו נזכור אותו, ואשמח שגם אתם", כתבה אשתו מיכל בפייסבוק.

"ארנון היה לובש חולצה ארוכה בים, הכי חתיך על החוף ותמיד עם חולצה ארוכה וכובע ומכנסיים עד הברך", הוסיפה גיסתו, "אף פעם לא שאלתי אותו מה הקטע אבל בטח זה היה כי צריך להישמר מהשמש וגם כי צריך לשמש דוגמה לילדים שלו, שגם עושים כך. סוג של נוכחות כריזמטית, מנהיגות, אחריות שקטה, של בן אדם שמצד אחד לא עושה עניין מעצמו ומצד שני יודע בדיוק מה סדר העדיפויות שלו. איזה שטויות, חולצה ארוכה בים. ככה הוא היה עושה תמיד".

פקד ארנון זמורה ז"ל (צילום: דובר צה"ל)
ארנון זמורה ז"ל | צילום: דובר צה"ל

"ארנון היה איש עם לב ענק, רגיש ואוהב כל כך", הוסיפה, "הוא באמת היה בן אדם מרגש, זהב טהור. אבא מתוק, בן זוג מדהים לאחותי. תמיד תהיתי לעצמי איך יכול להיות שכל מי שנופל הוא מהכי הכי טובים".

אתמול בהודעה מהמשפחה נכתב: "אנחנו כואבים מאוד את נפילתו של ארנון האהוב והטוב שלנו, איש משפחה עוטף, אבא מסור ועדין, בן זוג אהוב ואוהב וחבר בלתי רגיל. ארנון היה לוחם מוערך, קשוב כל כך לחבריו ליחידה וגם לבני ובנות משפחותיהם. איש ערכים עם לב ענק שהאמין בכל ליבו במשימת הגנת עם ישראל, אותה ביצע במסירות ובמקצועיות אדירה. על גבורתו של ארנון הצנוע והעניו שמענו בעיקר ממי שפגשו אותו ולחמו לצידו, ועוד נשמע. ארנון היה איש ספר ושיחה, ניגן בגיטרה, תכנן להתחיל ללמוד לתואר שני, אהב את החיים ואת אהוביו. הניח אחריו אישה ושני ילדים ואוהבים רבים אשר ימשיכו לשאת בליבם את האור המיוחד שהאיר".

הלווייתו של ארנון ז"ל תתקיים היום בשעה 16:00 בחלקה המשטרתית בהר הרצל.