שרון אלוני-קוניו מבקשת להזכיר גם היום (שישי), שבו מציינים ברחבי הארץ את יום המשפחה, שבעלה עדיין בשבי, כבר 126 ימים: "כל כך הרבה משפחות מפורקות, זה עוד יום שהילדות שלי שואלות איפה אבא – ואין לי תשובה. אני לא רוצה לשקר להן ולהגיד שעובדים קשה, ושמנסים לעשות הכול (שיחזרו)".

"אני לא בקבינט... אבל אנחנו שמענו כל מה שקרה השבוע בכנסת ואני אומרת לעצמי, אולי מישהו התבלבל וקצת שכח מה המטרה העליונה - להחזיר את כולם הביתה", היא ממשיכה. "אני מתה מפחד שזה לא יקרה, שפשוט לא יהיה את מי להחזיר. לאט-לאט אני רואה איך החלום שבעלי יחזור אליי הולך ונמוג. אין שום עסקה באופק".

לדבריה, ראש הממשלה נתניהו יצר איתה קשר אך טרם נפגש עימה. "אפילו לא שולחים נציגים שלנו למשא ומתן הזה. אז מה - פשוט יקריבו אותם למות? שמישהו יגיד את זה: 'ויתרנו על בעלך וויתרנו על כולם'", היא מוסיפה ואף פנתה אליו בשידור. "אם היו עושים הכול היינו רואים דברים בשטח, בינתיים יש עוד הודעות על מי שנרצחים שם".

קוניו-אלוני מוסיפה כי בינתיים היא קיבלה אות חיים מבעלה גם אחרי השחרור: "חטופות אחרונות שראו אותו במנהרות סיפרו הוא אמר שלקחו לו את האישה והילדות. לא יכול להיות מצב כזה שלוקחים את המשפחה שלך וקורעים את המשפחה שלך. באיזה מצב אתה יכול להיות? מרוסק. כמו המצב שלנו כרגע כשהוא סובל הרבה יותר".