אלי גלמן, יו"ר הוועד המנהל של אוניברסיטת תל אביב התייחס היום (ראשון) בקבוצת ווטסאפ לתאונת המסוק של נשיא איראן ראיסי, וכתב: "חבל שנתניהו לא היה איתם גם, תאונה אחת יכולה לסגור לנו ולעולם הרבה בעיות".

ההודעות של אלי גלמן (צילום: לפי סעיף 27א' לחוק זכויות יוצרים)
ההודעות של אלי גלמן, יו״ר הוועד המנהל באוניברסיטת תל אביב | צילום: לפי סעיף 27א' לחוק זכויות יוצרים

גלמן, ששימש כמנכ"ל חברת אמדוקס ומכהן מאז שנת 2018 כיו״ר הוועד המנהל של אוניברסיטת תל אביב, קיבל הערה על הודעתו מאחד המשתתפים בקבוצה, ובה נכתב: "אני מציע לך למחוק את ההערה הזאת. עם כל חילוקי הדעות - לא ראוי". עם זאת, גלמן המשיך וכתב: "ברשותך אשאיר את ההערה הזאת. בשביל כמות הנזק שעושה נתניהו למדינת ישראל בתהליך שהחל לפני 27 שנים ("פליטת הפה" לכדורי שזרע חוצץ בין השמאל ליהודים) והולך ומאיץ בקצב מעריכי (אקספוננציאלי) לפלל לתאונה שתמחוק את הנבלה הזאת מחיינו זה לא מוגזם כלל".

גלמן עוד כתב בהודעתו בקבוצה הפנימית: "נתניהו תכנן וביצע בצורה מוקפדת את הרס מדינת ישראל, ברוח קרה ובכוונה תחילה - אשם בכוונת תחיה. אין לו מחילה".

ההודעות של אלי גלמן (צילום: לפי סעיף 27א' לחוק זכויות יוצרים)
אלי גלמן על רה"מ נתניהו: "לפלל לתאונה שתמחוק את הנבלה הזאת מחיינו, זה לא מוגזם כלל" | צילום: לפי סעיף 27א' לחוק זכויות יוצרים

מאוניברסיטת תל אביב נמסר בשם אלי גלמן: "הדברים נכתבו בקבוצה פרטית, בלא מחשבה או כוונה רעה ובעידנא דריתחא, ונמחקו תוך זמן קצר מאד. מר גלמן מצר על כך מאוד ומביע חרטה עמוקה על הדברים שכתב. למותר לציין שלא נאמרו במסגרת תפקידו הציבורי".