בין החטופות ששוחררו הלילה (בין שבת לראשון) נמצאת גם מיה רגב בת ה-21. מיה היא החטופה הראשונה ממסיבת "נובה" ששוחררה עד כה משבי חמאס, בשל מצבה הרפואי. לאחר שחרורה היא הועברה לטיפול רפואי דחוף בבית החולים סורוקה בבאר שבע: מצבה אינו מסכן חיים, אך היא נזקקת לניתוח.

"אני מתרגשת ושמחה שמיה בדרך אלינו", מסרה אימה מירית, אימה של מיה רגב. "עם זאת, הלב שלי חצוי כי הבן שלי איתי עדיין בעזה בשבי החמאס. אני הולכת לחבק את מיה חזק חזק, לא נעצור עד שאיתי וכל החטופים יחזרו הביתה".

"הולכת לחבק אותה חזק, אבל הלב שלי חצוי כי הבן שלי איתי עדיין בעזה"

מירית, אימה של מיה

‌‌‌‎משרד הבריאות הדגיש כי "לאחר כשבעה שבועות בשבי בעזה הגיעה הצעירה לבית החולים סורוקה במצב יציב. ‌‎בני משפחתה הממתינים לה בביה"ח בהתרגשות רבה. גם הצוותים הרפואיים המתכוננים כבר זמן רב לשובם לא יכולים לעצור את התרגשותם". עוד צוין כי " ‌‎בביה"ח היא תקבל טיפול רפואי ונפשי וכל צורך אחר שיעלה" וביקשו לשמור על פרטיות המשפחה בשל רגישות המצב. 

מיה בת ה-21 נחטפה מהמסיבה ברעים יחד עם אחיה הקטן, איתי בן ה-18 - שנותר בינתיים בשבי חמאס. ביום שישי בערב, 6.10, הם חזרו מטיול של 3 שבועות עם המשפחה במקסיקו ומיד המשיכו למסיבה, יחד עם חברם עומר שם טוב שנחטף גם הוא.

איתי רגב
איתי רגב. נשאר בשבי

מיה התקשרה לאביה ואמרה לו "יורים עליי, יורים עליי, זהו אני מתה". בהמשך זיהתה המשפחה את איתי ואת עומר בסרטון של חמאס כשהם יחד על טנדר. בהמשך הודיעו למשפחה שגם מיה חטופה. מיה כבר קנתה כרטיס טיסה לדרום אמריקה בדצמבר. תכננה לטייל עם אימא שלה במזרח הרחוק וללמוד באוניברסיטה.

עומר שם טוב
נחטף במסיבה ונשאר בשבי. עומר שם טוב

בעיריית הרצליה בירכו על שחרורה של מיה: "אנו נרגשים מאוד על שחרורה של מיה רגב ונעשה הכול כדי לסייע לה לחזור לשגרת חיים מלאה וטובה. אנו לא ננוח ולא נשקוט עד שכל החטופים יחזרו אלינו במהרה, בריאים ושלמים. זוהי חובתם הערכית והמוסרית של מקבלי ההחלטות במדינה".

שמונה ילדים, צעירה בת 21, שלוש אימהות וסבתא - אלה 13 החטופים ששוחררו וזוהו בפעימה השנייה