סטורי ראשון של חופש: ליאם אור בן ה-18, ששוחרר אמש (רביעי) משבי חמאס, פרסם היום סרטון משועשע. "חזרתי, הכול בסדר, אני מאוד מאוד שמח. חזרתי, עכשיו הכול בסדר", הוא אומר בקולו בסרטון.

בסרטון נשמעת משפחתו מדברת "בשמו", בהומור: "שלום לכל הצופים האדוקים והאהובים שלי. אני אוהב אתכם, אני רואה את כל ההודעות שלכם המרגשות שלכם. אני אענה לכם יום אחד. אין עליכם".

החטופים המשוחררים בהגעתם לבסיס חצרים (צילום: דובר צה"ל)
ליאם אור במפגש עם אביו | צילום: דובר צה"ל

עוד אמרו קרוביו, כשליאם הצעיר מהנהן בחיוך: "חזרתי, אני בסדר, אני בחיים. לחצתי יד למצרים, לחצתי יד למחבלים, והנה התגלחתי".

ליאם אור בן ה-18 שוחרר אתמול משבי חמאס אחרי 54 ימים ברצועת עזה לאחר שנחטף מקיבוץ בארי יחד עם דודו דרור ועם בני דודיו עלמה ונעם. ליאם מתגורר בקיבוץ רעים, והוא התארח אצל המשפחה. עלמה ונעם שוחררו מהשבי במסגרת עסקת החטופים ב-25.11.23. ליאם שוחרר כמה ימים לאחר מכן ב-29.11.23. דרור עדיין בשבי.

_OBJ

שובו לישראל עורר תגובות גם מעבר לים. אור, שמזוהה כאוהד הפועל תל אביב, צולם גם עם חולצה של סט. פאולי. נראה כי בקבוצה הגרמנית התרגשו מאוד למשמע שובו של הישראלי, וצייצו על כך ברשתות: "ליאם בן ה-18 נחטף על ידי ב-7 באוקטובר. עכשיו הוא שוב חופשי. מקווים לראות אותך באיצטדיון שלנו בקרוב, ליאם!".