אירועי הפשיעה בדרום נמשכים: שגית נחמיה, בעלת חווה טיפולית ואולימפית, במושב נבטים שבנגב, הופתעה לגלות כי שניים מהסוסים שבבעלותה, בהם סוס פוני, נגנבו שלשום בשעת לילה מאוחרת. מאז המקרה שגית יצאה למסע חיפושים במטרה לאתר את הסוסים שנגנבו. היום (שלישי) היא הגיעה לאזור תל שבע שבפזורה הבדואית, בעקבות מידע שהגיע לידיה.

שגית סיפרה ל-N12 כי גשש של המשטרה העביר לה מידע להגיע למקום, לאחר שאיתר עקבות של סוסים באזור הפזורה. "גם חברים שלי מהפזורה אמרו שהם ראו את הסוסים פה", הוסיפה. "אבל כל אחד דואג לעצמו ואם אתה לא עושה את זה בעצמך ומסתובב פה פיזית – אף אחד לא יעשה את זה במקומך".

שגית נחמיה, בעלת חוות טיפולים במושב נבטים
החיפושים בפזורה הבדואית תל-שבע

לדבריה של שגית, השוטרים לא פועלים בפזורה ולכן היא הייתה צריכה להגיע לאזור ולחפש בעצמה. "האזרחים מופקרים וכל עוד המערכת ממשיכה לעבוד ככה - אף אחד לא יעשה כלום בשבילנו", תקפה.

"אני מאוכזבת, מיואשת ומותשת מהסביבה שאני גרה בה", שיתפה שגית על תחושתה האישית בעקבות המקרה. "זאת מציאות בלתי אפשרית בדרום", היא הוסיפה

כעת היא חושבת לעזוב את מושב נבטים ולהעביר את העסק שלה למקום אחר. "יש פה חוסר שקט תמידי, פורצים פה לבתים כל יום, אפילו גונבים צעצועים מחצרות של בתים ותאורת גן".