שוב אלימות קשה בין בני נוער: חבורת נערים ונערות תועדו כשהם מכים באכזריות נערה מחוץ לקניון עזריאלי שבתל-אביב. לפי הסרטון שעלה בחשבון הטוויטר של דניאל עמרם, חבורת הנערים בעטה, משכה בשיערה ודחפה אותה מצד לצד - תוך שהיא מנסה להיחלץ מהם.

לאחר האירוע הקשה, שותף הסרטון על ידי חלק מהמשתתפים לכאורה בחשבונות האינסטגרם שלהם. התיעוד הגיע גם למשטרת ירקון שפתחה בחקירת האירוע, ואיתרה את הנערה שהותקפה. כעת נעשים מאמצים להגיע לנערים ולנערות התוקפים לכאורה.

לפני כעשרה ימים נעצרו ארבעה נערים בחשד למעורבות בסדרת אירועי אלימות חמורים. החקירה נפתחה בעקבות סרטון שנפוץ בשעות הערב ברשתות החברתיות, שבו תועדו בני נוער מכים באלימות קשה נער אחר בגינה ציבורית בפתח תקווה - ממש עד זוב דם.  המשטרה עדכנה כי ארבעת החשודים שנעצרו, בני 15 עד 17 - הועברו לחקירה. על פי החשד, הרקע לתקיפה הוא רצף אירועי אלימות שבמהלכם שתי קבוצות של בני נוער בעיר הכו אחת את השנייה.

בסרטון ניתן לראות את הנער יושב על ספסל בגן שעשועים ציבורי, כשחבורת בנים מכה אותו נמרצות שוב ושוב ולא מפסיקה. הנער מתחנן שיעזבו אותו לנפשו ואף מנסה להימלט מהם - אך הם ממשיכים במעשיהם. חלקם אף מתעדים את האלימות בטלפונים.