בית הכנסת של בית החולים שיבא זכה השבוע למראה לא שגרתי. עשרות לוחמי ולוחמות מג"ב הגיעו לחגוג לנבו ולהלל בר ובת מצווה, שני ילדים שלא תכננו כך לחגוג את יום ההולדת החגיגי שלהם. 

נבו, חתן בר המצווה (צילום: N12)
נבו, חתן בר המצווה | צילום: N12

רק לפני כשבועיים, אביהם, לוחם מג"ב רב-סמל בכיר אבי אלברט חיים, נפצע אנושות במרדף אחרי גנב רכב פלסטיני שדרס אותו ליד היישוב שוהם. מאז, אבי מאושפז במחלקת הטיפול הנמרץ של שיבא, מורדם ומונשם.

חבריו של אבי ליחידה במג"ב החליטו להתגייס ולהפוך את היום המיוחד של שני ילדיו, הלל ונבו, ליום מאושר ושמח, וכך, אנשי הלוגיסטיקה של שיבא יחד עם לוחמי מג"ב הפכו מרתף של בית החולים לאולם אירועים מיוחד.

המחווה המרגשת של שוטרי מג"ב לילדי השוטר (צילום: N12)
המחווה המרגשת של שוטרי מג"ב לילדי השוטר שמורדם ומונשם | צילום: N12
המחווה המרגשת של שוטרי מג"ב לילדי השוטר (צילום: N12)
המחווה המרגשת של שוטרי מג"ב לילדי השוטר שמורדם ומונשם | צילום: N12

ניצב אמיר כהן, מפקד מג"ב, בירך את נבו והלל: "אבי בעזרת השם יתעורר וירצה לראות את האלבום, וירצה לראות את התמונות. אנחנו רוצים לראות אתכם מחייכים. אנחנו רוצים לראות אתכם שמחים. אנחנו רוצים לראות אתכם בשמחה".

בני המשפחה והחברים במג"ב ניסו לשכך במעט את העצב והכאב של הילדים, אבל הם רצו מיד אחרי החגיגה לפגוש את אביהם שמאושפז בקומה מעל. אבי אומנם עדיין לא פקח עיניים, אבל הרופאים אופטימיים. הם אומרים שהוא נלחם יחד איתם על החיים שלו. עכשיו הלל, נבו ומיטל מחכים שיתעורר ויחזור אליהם במהרה.