שני בני אדם נהרגו היום (שבת) בתאונות דרכים בצפון הארץ. בשעות הצהריים נדרסה למוות אישה במעבר חציה בנוף הגליל. האישה, שזהותה טרם ידועה, נפגעה מרכב פרטי ברחוב דרך העמק בעיר. היא פונתה במצב אנוש לבית החולים האיטלקי בנצרת, ושם נקבע מותה.

בוחני תאונות הדרכים פתחו בחקירת האירוע. נהג הרכב, תושב נוף הגליל בן 39, עוכב במקום לחקירה.

מאוחר יותר נהרג גבר בן 22 מיקנעם עלית כשהתהפך עם טרקטורון בדרך עפר סמוך לנחל ספלול, מזרחית לקיבוץ גלעד שברמות מנשה. צוותי מד"א קבעו את מותו. שוטרים הוזעקו למקום ובוחני תאונות הדרכים של המשטרה החלו בחקירת נסיבות התאונה.

פרמדיק מד"א גיא צין סיפר: "נכנסו עם ניידת טיפול נמרץ לשטח והתקרבנו עד כמה שאפשר לאזור התאונה עד שחברנו לג'יפ שלקח אותנו עם כל הציוד הרפואי. הגענו לפצוע שהיה מחוסר הכרה וסבל מחבלת ראש קשה. בעזרת טנדר שהיה בשטח חילצנו את הפצוע תוך כדי טיפול רפואי לניידת טיפול נמרץ, שם המשכנו את המאמצים להציל את חייו אבל הפציעה שלו הייתה אנושה ונאלצנו לקבוע את מותו".

ביום שלישי האחרון נפצעו בינוני וקשה שתי ילדות מכסייפה לאחר שנפלו מאוטובוס נוסע בנגב. במשטרה טענו כי הנהג נמלט ושמתנהל אחריו מצוד, אבל בשיחה איתו אמר ל-N12 כי הוא לא מבין למה טוענים כך: "המשטרה אפילו לא התקשרה אלי, הילדות הן בנות משפחה שלי ולא היו לבד לרגע". במשטרה הודיעו כי החשוד הסגיר עצמו לידי השוטרים בתחנת המשטרה בערוער.