בתוך כשעה - נקבע מותם של שני רוכבי אופנוע: רוכב אופנוע בן 30 נהרג היום (שישי) בתאונה שהתרחשה בכביש 4 ליד גבעת שמואל. לפי מד"א, בן ה-30 החליק עם האופנוע מסיבה שלא ברורה לפי שעה. צוותי מד"א שהגיעו לזירה מצאו אותו ללא סימני חיים – ונאלצו לקבוע את מותו במקום.

"הרוכב שכב על הכביש במרחק של כ-15 מטר מהאופנוע כשהוא מחוסר הכרה וסובל מפגיעה רב מערכתית", אמרו פרמדיק מד"א תומר גוסמן והחובש שלמה לוי  שהגיעו לזירה. "ביצענו בדיקות רפואיות אבל הוא היה ללא סימני חיים ולא נותר לנו אלא לקבוע את מותו".

זמן קצר לאחר מכן נקבע מותו של רוכב אופנוע בשנות ה-20 לחייו כתוצאה מפגיעת רכב ליד עילוט. צוות מד"א פינה לבית החולים רמב"ם שבחיפה בן 28 במצב בינוני עם חבלות בפלג גופו העליון. החובש רביע חורי שהגיע לזירת התאונה: "רוכב האופנוע שנפגע באורח אנוש שכב על הכביש כשהוא סובל מפגיעה רב-מערכתית קשה מאוד. הוא היה ללא סימני חיים ולא נותר לנו אלא לקבוע את מותו".

משפחת בן אלי ואשר בסון ז"ל שנהרגו בתאונה בכביש 89 (עיבוד: N12)
משפחת בן אלי ואשר בסון ז"ל שנהרגו בתאונה בכביש 89 | עיבוד: N12

שלשום התרחשה בכביש 89 שבצפון תאונה קטלנית שבה נהרגו 5 אנשים, לאחר שאוטובוס התנגש במונית. מורן בן אלי ו-3 ילדיה דקל, ליאם ואנאל נהרגו, ואשר בסון בן ה-76 שנהג באוטובוס מצא את מותו גם כן. מחקירה ראשונית של האירוע עלה שמסיבה לא ברורה סטה האוטובוס מנתיבו ופגע בשתי מכוניות - רכב מסחרי והמונית שבה נסעו בני משפחת בן אלי. אב המשפחה, ראובן, נפצע קשה באירוע.