הוויכוח שנגמר בביצה על הראש באמצע הסופר: אירוע חריג התרחש בסניף של רשת שופרסל במרכז הארץ, כאשר במהלך וויכוח סוער עובד הטיח ביצה על ראשה של עובדת אחרת. לטענתה, היא ניסתה לדבר עם עמיתה לעבודה, אך במהרה הוויכוח בין השניים החריף עד כדי אלימות. העובדת התלוננה על כך להנהלת החברה, אולם לאחר הגשת התלונה - היא פוטרה.

"זה התחיל כשעובדים אחרים בסניף סיפרו לי שהוא מפיץ עליי שקרים", אמרה היום (רביעי) בריאיון ל-N12. "הוא אמר שאני מעוניינת בו זמן שהייתי בזוגיות. כשפניתי אליו, הוא תקף אותי בקללות מול כל עובדי הסניף. הרגשתי חסרת אונים ונטולת הגנה. הוא לא פוטר ולא עשו לו כלום".

העובדת שהתלוננה סיפרה כי אחת המנהלות שנכחה בסניף בעת האירוע, לא סייעה לה מול אותו עובד שתקף אותה. בשופרסל טוענים כי הם לא יכולים למסור פרטים על אודות המקרה בשל צנעת פרט והדגישו כי הורו לבצע שיחה עם המנהלת בהתאם למדיניות החברה.

בהמשך סיפרה העובדת שטוענת כי הותקפה: "באתי ואמרתי לו שהוא גורם לי לאי נוחות בעבודה ובתגובה הוא הטיח ביצה על ראשי. הרגשתי מושפלת. ואפילו שהתלוננתי - בשופרסל סוככו עליו על אף האירועים החוזרים האלו".

משופרסל נמסר: "בשל צנעת הפרט, אנחנו מנועים מלמסור פרטים לגבי המקרה בכלל והעובדת בפרט. בנוגע לפניית העובדת למבקר החברה, המבקר אכן בדק את המקרה והורה על ביצוע שיחת הבהרה עם אחראית המשמרת בהתאם למדיניות החברה לספק סביבת עבודה בטוחה לעובדיה".

מטעם העובד לא נמסרה תגובה

מטעם מנהלת המשמרת לא נמסרה תגובה