תקרית חריגה במג'ד אל-כרום: שוטר תועד אמש (שישי) תוקף לכאורה עיתונאי ושולף נשק לעבר נוכחים במקום, בעת הגעתו לפיזור חתונה. האירוע החל בעקבות תלונות על רעש שבקע מאולם שמחות מקומי, ולאחר מכן הגיעה המשטרה למקום וסביבה התגודדו תושבים מקומיים, וביניהם גם העיתונאי מבדא פרחאת שדיווח מהמקום. בעקבות התיעוד - הוחלט להשעות את השוטר שתקף את העיתונאי מתפקידו. 

העיתונאי, כתב תוכנית אל-אוסבוע ורדיו א-שמס, הדגיש כי המשטרה מחויבת לפי החוק לפזר את ההתקהלות באולם עד השעה 23:00, ואז לפתע השוטר התנפל עליו - והפיל את המצלמה שבה החזיק. לאחר מכן, הוא רץ לניידת, שלף נשק, אחז בו בשתי ידיו בצורה מאיימת, הסתובב בין ההמון - ודוחף את פרחאת. 

shoter1_vtr2_n20211009_v1 (צילום: חדשות)
השוטר המתועד בסרטון | צילום: חדשות

תגובת משטרת ישראל: "במוקד 100 התקבלו תלונות על רעש חריג באופן יוצא דופן שמגיע מחתונה במג׳דל כרום ומפריע לכל תושבי האזור. שוטרי התחנה המקומית הגיעו למתחם בו התקיימה החתונה, והחלו לחפש את בעל המתחם, תוך כדי שמספר צעירים החלו להתקהל סביבם ולהפריע להם בביצוע תפקידם ובניסיונות לאתר את בעל המתחם כדי  שינמיך את הרעש. שוטרי משטרת ישראל נדרשים להתמודד עם מצבים מורכבים במגע עם אזרחים שלעיתים עלולים לגלוש במהירות לאלימות מצד האזרחים ולהביא להסלמת האירוע. חרף האמור במקרה זה לאחר בדיקה ראשונית וצפייה בסרטונים שהופצו, הוחלט להעביר את השוטר מתפקידו הנוכחי עד לבחינת תפקודו על ידי הגורמים המוסמכים".