פלסטיני בשנות ה-20 לחייו נהרג וארבעה בני אדם נוספים נפצעו בתאונת דרכים קשה בכביש 596 בשומרון, סמוך למעבר ריחן. הנפגעים פונו במסוק צבאי ובניידות טיפול נמרץ של מד"א לבתי החולים רמב"ם והלל יפה: שניים מהם בשנות ה-30 לחייהם במצב קשה עם חבלה רב מערכתית, מורדמים ומונשמים, גבר נוסף בשנות ה-20 לחייו במצב בינוני-קשה ופצוע נוסף באורח קל.

צוותים מהתחנה האזורית הוקפצו למקום בעקבות הדיווח ופעלו לחילוץ הנפגעים. מותו של ההרוג נקבע במקום על ידי צוותי הרפואה. "בשעה 17:22 התקבל דיווח במוקד מד"א במרחב שרון, על תאונה בין שני כלי רכב פלסטינים בכביש 596 בשטחי B, סמוך למעבר ריחן. חובשים ופרמדיקים של מד"א בסיוע כוחות רפואה של צה"ל, מדווחים על גבר בשנות ה-20 שנהרג ומותו נקבע במקום, ומעניקים טיפול רפואי ומפנים במסוק צבאי ובניידות טיפול נמרץ של מד"א לבתי החולים רמב"ם והלל יפה, 4 פצועים, בהם: 2 גברים בשנות ה-30 במצב קשה עם חבלה רב מערכתית, מורדמים ומונשמים, גבר בשנות ה-20 במצב בינוני עד קשה ופצוע נוסף במצב קל", נמסר ממד"א.

"סמוך לשעה 17:30 התקבל דיווח על תאונת דרכים בין שני כל רכב  למקום הוקפצו צוותים מתחנה אזורית שומרון. בהגיענו למקום זיהינו  שמדובר בתאונה קשה עם ריבוי נפגעים. התחלנו  מיד בתעדוף ופעולות חילוץ מורכבות על ידי כלים הידראוליים. מותו של ההרוג  נקבע במקום על ידי כוחות רפואה", נמסר מכבאות והצלה.