לאחר הריאיון המרגש: לירון דרור, אימה של התינוקת גוני ז"ל שנרצחה בגיל 10 חודשים על ידי אביה, ענתה הערב (שבת) על שאלות הגולשים בפייסבוק יחד עם דנה ויס. במהלך הריאיון, ששודר הערב ב"חדשות סוף השבוע", שיחזרה לירון את הסיוט שעברה. היא סיפרה על הסימנים המקדימים שכללו התקפי זעם אלימים שהלכו והסלימו, על הריבים בין בני הזוג ועל יום הרצח הנורא שבו ברק בן עמי, שהיה בעלה, דקר אותה ואת שתי בנותיהם.

כמה גולשים שאלו את שירה מדוע לא הופעל באופן אוטומטי החוק לשלילת אפוטרופסות מהורה שהואשם באלימות כלפי בני משפחה. "האפוטרופסות המלאה עברה אליי בהוראת בית המשפט", ענתה לירון. "החוק יצא הרבה אחרי הרצח ולכן אני ועורכת דיני היינו צריכות לגשת לבית המשפט כדי לקבל למעשה את כל הזכויות עליה (בתה הגדולה)".

על אף שהיא קיבלה את זכויות כאפוטרופוסית יחידה, לירון הוסיפה כי "עורכות דינו של הרוצח ביקשו שלא יאפשרו לי לצאת מהארץ עם הילדה מעבר לחופשה. כלומר, רק חופשה - לא מגורים בחו"ל. אני מתכננת ללכת על זה שוב לבית המשפט לבקש שיסירו את ההגבלה".

גולשת אחרת התעניינה בשלום הבת הגדולה ששרדה את המקרה הקשה. לירון ענתה: "אני מאוד רוצה לשמור על הפרטיות שלה. היא מטופלת מכל הבחינות ואני דואגת לשיקום של ההרס הגדול ש'אבא' שלה הותיר בה נפשית ופיזית".

לחצו על הפוסט המצורף כדי לקרוא את כל השאלות שהתקבלו ואת התשובות שענתה לירון:

רבים מהגולשים והגולשות שאלו את לירון כיצד ניתן לעזור לה. היא השיבה כי "כל מי שיש לו רעיון או כל דבר שהוא מכבד ומכובד ויכול לעזור לי להנציח את גוני אני אשמח. בימים אלו אני פועלת לתכנון והקמה של גינה ייעודית לתינוקות ופעוטות בעזרתו של ראש העיר". ניתן ליצור עמה קשר בנושא באמצעות כתובת המייל Loving.memory.of.baby.goni@gmail.com

צפו בריאיון החשוף: