צעיר כבן 20 נהרג היום (שבת) באילת לאחר שנמשה מהים האדום כשהוא במצב אנוש. זמן קצר לאחר מכן, גבר כבן 50 טבע למוות בחוף התמרים בעכו. בנוסף אליהם, גבר כבן 45 טבע בחוף מעיין צבי שליד קיסריה ופונה לבית החולים במצב קריטי. מקרה טביעה רביעי אירע בסביבות השעה 19:52 בחוף גלי גיל בנהריה - בו טבע גבר כבן 53 ופונה לבית החולים במצב קל. מדובר בארבעה מקרי טביעה שהתרחשו בתוך כשלוש שעות בלבד.

בשעה 18:56 התקבל דיווח במוקד מד"א על טביעה בחוף התמרים בעכו של גבר כבן 40. חובשים ופראמדיקים של מד"א ביצעו בו פעולות החייאה ממושכות, אך לבסוף נאלצו לקבוע את מותו. 

בשעה 17:49 התקבל דיווח על גבר מחוסר הכרה שחולץ על ידי סירה לגשר סמוך לחוף הנסיכה באילת. חובשים ופרמדיקים של מד"א שהגיעו למקום ביצעו על הצעיר פעולות החייאה שבסופן נקבע מותו. "סמוך לגשר בחוף הנסיכה חברנו לסירה של השיטור הימי שחילצה אלינו מעומק הים את הגבר שנמצא מחוסר הכרה", סיפרה פרמדיקית מד"א מור ביטון אשכנזי, "ביצענו בו פעולות החייאה אבל מצבו היה קריטי ובסופן נאלצנו לקבוע את מותו".

באזור השעה 17:14 גבר כבן 45 טבע בחוף מעיין צבי שליד קיסריה. חובשים ופרמדיקים של מד"א שהוזנקו למקום פתחו במאמצי החייאה ופינו אותו לבית החולים הלל יפה בחדרה כשמצבו מוגדר קריטי.

אדוארד פלדמן ודוד שוסמן, פרמדיקים של מד"א שטיפלו בגבר, סיפרו: "כשהגענו לחוף ראינו את הגבר שנמשה מהים מחוסר הכרה בסמוך לקו המים כשכונני מד"א ואזרחים שהיו בחוף מבצעים בו פעולות החייאה בסיסיות. המשכנו את הטיפול הרפואי שכלל הנשמות, עיסויים ומתן תרופות ופינינו אותו לבית החולים תוך כדי המשך ביצוע פעולות החייאה כשמצבו קריטי".