בסוף השבוע האחרון הפך פוסט על שר התיירות יואל רזבוזוב לוויראלי, עם אלפי לייקים ושיתופים ברשתות החברתיות. הפוסט לא הזכיר הישגים מיוחדים של רזבוזוב, שהושבע רק בשבוע שעבר - אלא החמיא לשר החדש על מבנה גופו השרירי.

השר רזבוזוב (40) היה בעברו ג'ודוקא מקצועי ואפילו היה אלוף ישראל ופעמיים סגן אלוף אירופה. מאז שפרש הוא עבר שינוי קריירה והפך לנבחר ציבור. מ-2008 הוא היה חבר בעיריית נתניה, ולאחר כמה שנים עבר לפוליטיקה הארצית כשנבחר ב-2013 לחבר כנסת מטעם מפלגת "יש עתיד" של יאיר לפיד.‏

למרות שפשט את חלוק הג'ודו לפני לא מעט שנים, רזבוזוב עדיין מקפיד על אורח חיים ספורטיבי וגם גולש גלים להנאתו בזמנו הפנוי. אתמול פורסם סרטון של שר התיירות החדש יוצא מהחוף עם גלשן בידו עם הכיתוב "משהו ששכחו לספר לנו על הממשלה החדשה: יואל רזבוזוב הוא שר התיירות הכי חתיך שהיה לנו".

הפוסט הזה זכה לאלפי לייקים ושיתופים וגם למאות תגובות: במזכירות הממשלה מדברים על כך שהוא היה שיחת הבוקר. הסרטון הפך לכה ויראלי עד שקיבל התייחסות בישיבת הממשלה שנערכה הבוקר. בפתח הישיבה, פנה ראש הממשלה בנט לשר התיירות רזבוזוב ואמר לו בהומור: "יואל, תפסיק להביך את הגברים מול הנשים שלהם". שר התיירות, שלא ציפה למחמאה המפתיעה, הסמיק ואמר לראש הממשלה בנט בתגובה: "זה לשם השיווק של חוף הים הישראלי".