משפחת נתניהו דורשת מראש הממשלה לשעבר אהוד אולמרט פיצוי בסך מיליון שקלים, לאחר שטען כי ראש הממשלה, רעייתו ובנם סובלים ממחלת נפש - כך נודע ל-N12. במכתב ששלח אתמול (ראשון) עורך הדין יוסי כהן נדרש אולמרט לפצות את בני משפחת נתניהו לאחר שאמר בריאיון כי הם סובלים ממחלת נפש. אולמרט גם נדרש לפרסם התנצלות והכחשה פומבית של הדברים.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

בריאיון ל"דמוקרט TV" בשבוע שעבר אמר אולמרט: "מה שלא בר שיקום זה מחלת הנפש של ראש הממשלה ושל אשתו ושל בנו. זה לא בר שיקום והדרך היחידה לשקם את המדינה זה להכניס אותם –" (כאן נקטע הריאיון). אולמרט הוסיף: "אגב, בתנאים רגילים, כל רופא פסיכיאטרי שיש לו מצפון – ואני מוכן להפגיש אותך עם לא מעט מדינאים שהיו אומרים שצריכים להוציא צו אשפוז גם לו, גם לה וגם לבן וכולי... הם אנשים חולים", כך אולמרט.

עורך הדין יוסי כהן המייצג את בני משפחת נתניהו דרש אתמול מאהוד אולמרט לפרסם התנצלות והכחשה בתוך שבוע – וכן לפצות את משפחת נתניהו בסכום של מיליון שקלים, גם כן בתוך שבוע ימים. כהן כתב כי אם הדברים לא יבוצעו בשבוע הקרוב בכוונתם לפנות לערכאות נגד אולמרט, כולל תביעת לשון הרע.

במכתב נאמר: "קשה להפריז בחומרת הנבזות, הרשעות והזדון שבדבריך, הכוללים בכוונת מכוון הכפשות חמורות ביותר שנועדו להשפיל את מרשיי, לבזותם, לעשותם מטרה ללעג ולבוז בעיני הציבור ולפגוע במשרותיהם ובמשלח ידם, באופן העולה כדי לשון הרע ובניגוד להוראות חוק איסור לשון הרע".

עוד נכתב: "לא למותר לציין שמדובר בכזבים שפלים ומכוערים ביותר, שבינם ולבין המציאות אין דבר. רק אדם החדור שנאה מעוורת וחסר כל מעצורים מסוגל לכתוב דברי בלע כה חמורים וכה פוגעניים, שבינם ולבין המציאות אין דבר. ללא ספק מדובר בחציית גבולות מכוערת ומסוכנת מאין כמותה, הנובעת כנראה ממצוקותיך הנפשיות ואין יאה לענייננו מהפתגם 'טול קורה מבין עיניך'".