מותחים וממלאים: ארבעה ימים חלפו מאז הופעתה של מרגלית צנעני בטקס המשואות בהר הרצל ונדמה שהסערה סביב טיפולי הפנים שעברה מסרבת לחלוף. ברשתות החברתיות היו מי שביקרו אותה על השינויים שעשתה בפניה ומנגד, רבים זעמו על ההתעסקות האובססיבית בטיפולים שעברה הזמרת. בכתבה ששידרנו אמש (ראשון) במהדורה המרכזית שוחחנו עם המטופלים שעוברים טיפולים למניעת קמטים ומוחים על השיח השלילי ועם אלו שמכנים את הבחירה של הזמרת "הגזמה".

 לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

"אני חושבת שהעניין של מרגול באמת קצת מוגזם. אני אישית אוהבת את המינימליזם. אני רוצה לשמר את המראה שלי, לא לשנות אותו", אמרה נטלי אובזילר, שעוברת טיפולים קוסמטיים. גם ד"ר צחי וידר, מומחה לכירורגיה כללית ולרפואה אסתטית, התייחס לעניין: "זה לא לטעמי בדיוק איך שמרגול טופלה, אבל אני חושב שאם אנחנו רוצים להבין את המהות של הטיפולים שלנו - אולי הדבר החשוב ביותר זה שאם מרגול מרגישה מצוין עם איך שטיפלו בה, אם היא מרגישה מצוין עם איך שהיא נראית. אני שומע את התגובות, אנחנו קצת מגזימים".

צאו לנו מהפנים (צילום: N12)
צאו לנו מהפנים | צילום: N12

בשנים האחרונות חלה עלייה של ממש בביקוש לטיפולי אנטי אייג'ינג, אלא שכעת בעקבות ההופעה של צנעני בת ה-72 ביום רביעי והעלייה של הנושא לכותרות שוב, מבקשים המטפלים והמטופלים שכל אחד יסתכל אך ורק על עצמו.

מימי לוזון, מומחית לבריאות העור, הדגישה כי "אני חושבת שצריך להניח לכל אחד לעשות מה שהוא רוצה עם עצמו בכל מה שקשור לטיפולים אסתטיים, זו בחירה של כל אחד באופן אישי. גברים ונשים כאחד, כולם בעניין של לשפר את המראה". ד"ר אייל קרמר, מומחה בכירורגיה פלסטית, הצטרף לדברים: "אנחנו רואים כבר משהו כמו שלוש-ארבע שנים עלייה מאוד משמעותית בביקוש. יש הרבה מטפלים בשוק, חלקם יותר מוכשרים וחלקם עשו קורס קצר ומתחילים לעבוד".

צאו לנו מהפנים (צילום: N12)
צאו לנו מהפנים | צילום: N12

גם דוד דביר, בן 71, שעובר הליכים קוסמטיים, לא כל כך מצליח להבין על מה המהומה. "לא מבין למה צריכים לבוא נגדה. אדם עושה מה שהוא רוצה עם עצמו. מה היא רכוש של מישהו? היא רק של עצמה.היא פשוט הגזימה. אני בעד, אבל שיהיה קצת ריספקט לזריקה ושיעשו בהתאמה, ולא בבומבה. אני חושב שזה נכון שאדם יהיה מרוצה מעצמו כשהוא מסתכל בראי ושהוא יאהב את מה שהוא רואה".

טיפולי הפנים מעסיקים מטבע הדברים את אלו שמתכוונים לעבור כאלו, אבל לא פחות מכך - גם את אלו שבזים להם. מרגול מצידה, מקשיבה ומחייכת - ואמרה בשיחה עם N12:  "שיגידו מה שהם רוצים. זה לא גורם לי לשום דבר, זה רק מצחיק אותי. אני רואה את כל החברות שלי מה הן עושות – חברות למקצוע ולא למקצוע, אני לא עיוורת. נו מה, זה חדש במחוזותינו? שכל אישה תעשה מה שהיא חפצה".