איתמר הילמן בן ה-21 נהרג הערב (שלישי) בתאונת דרכים קשה בדרך יפו בירושלים. צוות מד"א שהוזעק לזירה הקשה פתח במאמצי החייאה ופינה אותו לבית החולים במצב אנוש, אך בתוך זמן קצר נקבע מותו. בתאונה נפצע הולך רגל בן 47 שנפצע באורח בינוני.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

הדיווח במוקד מד"א התקבל בשעה 20:08. חובשים ופרמדיקים שהגיעו למקום מצאו את איתמר פצוע באורח אנוש ופתחו במאמצי החייאה, ובנוסף מצאו גבר כבן 47 שפצוע באורח בינוני.

שמריהו ירט, חובש בכיר, סיפר: "שני הפצועים שכבו על הכביש, רוכב האופנוע היה מחוסר הכרה ללא דופק וללא נשימה ועם פגיעה רב-מערכתית קשה מאוד, מיד התחלנו לבצע פועולות החייאה שכללו עיסויים והנשמות, העלינו אותו לניידת הטיפול הנמרץ ופינינו אותו לבית החולים תוך המשך ביצוע פעולות החייאה כשמצבו קריטי. הולך רגל, גבר בן 47 שנפגע באורח בינוני, טופל במקום ופונה גם הוא לבית החולים תוך המשך טיפול".

איתמר הילמן ז"ל שנהרג הערב בתאונת הדרכים בירושלים (צילום: דוברות זק״א)
איתמר הלמן ז"ל | צילום: דוברות זק״א

מהמשטרה נמסר זמן קצר לאחר מכן כי נקבע מותו של רוכב האופנוע. ההרוג הוא איתמר הילמן, בנו של מתנדב בזק"א, שמתנדביו גם הם הגיעו לזירה. מארגון ההצלה נמסר כי הם טיפלו בכבוד המת באיסוף הממצאים בזירה.

"ארגון זק''א, המפקדים והמתנדבים משתתפים באבלו הכבד של המתנדב היקר שלמה הילמן - צוות 410, בפטירתו הטרגית של בנו איתמר ז''ל בתאונה, במעשיך הגדולים תנוחם ולא תדע עוד צער", נמסר.

יחיאל אברהם, עד ראייה, סיפר: "זה קרה שבע דקות אחרי הצפירה, רוכב האופנוע החליק ועף הצידה. במשך 40 דקות הפרמדיקים נלחמו על חייו אבל לבסוף הוא הלך לעולם שכולו טוב. בחור צעיר בן 21, ראיתי אותו בנשימות האחרונות שלו".

איתמר הילמן ז"ל יובא למנוחות מחר בשעה 13:00 בבית העלמין ירקון שער פתח תקווה.