בשורות טובות: שיפור נוסף חל בימים האחרונים במצבו של השף שלום קדוש, שהותקף באלימות במהלך ניסיון שוד בתחנת דלק לפני כחודש וחצי. השף המוכר הועבר למחלקת השיקום בבית החולים הדסה עין כרם בירושלים, והרופאים אופטימיים לגבי ההתקדמות של תהליך השיקום שלו.

השף שלום קדוש הגיע ב-21 במרץ במצב קשה למחלקה הנוירוכירורגית בהדסה עין כרם, עם פגיעת ראש בעקבות ניסיון השוד, שאירע לאחר שקדוש נכנס לתחנת דלק וברשותו סכום כסף מזומן של 1,800 שקלים לקראת חתונת בתו. על פי החשד, ארנקו של השף נגנב מתוך הרכב וקדוש הבחין בגניבה והתעמת עם הגנב - שהדף אותו בכוח לרצפה, הפיל אותו וגרם לחבלה בראשו.

לפני כשלושה שבועות הגישה הפרקליטות כתב אישום נגד התוקף - עלי אדקידק, בן 41 מסילוואן שבמזרח ירושלים, שלו עבר פלילי עשיר בעבירות שוד וגניבה.

לפני כשבועיים דיווחנו ב-N12 כי קדוש שב להכרה ומתקשר עם רופאיו ובני משפחתו, וכעת חל שיפור נוסף במצבו. שמו של השף נודע בארץ ובעולם. הוא עלה ארצה בגיל 14 וגדל בעפולה, בן למשפחה בת תשעה ילדים וב-1967 סיים ללמוד בבית הספר לבישול "יורדי ים" בחיפה - והחל לעבוד כטבח באוניות נוסעים ומשא.

קדוש ניהל פסטיבלים של אוכל ישראלי מסביב לעולם, קיבל ב-2005 את עיטור המלונאות, ב-2013 בישל את ארוחת הערב הרשמית לנשיא ארצות הברית לשעבר ברק אובמה בעת ביקורו בארץ, וב-2018 הוענק לו תואר יקיר ירושלים על פועלו.