דקר את עצמו לעיני המצלמות: בעל חנות בגדים ברחוב סוקולוב בחולון החליט לפגוע בעצמו היום (רביעי) לאחר שפקחי עירייה קנסו אותו עקב כך שהציב סטנדים עם סחורה באופן שסיכן את הולכי הרגל ברחוב – כך לטענת העירייה. לאחר שקיבל את הדוח, בעל החנות יצא ממנה – והחל לדקור את עצמו בראש.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

האירוע הקשה תועד - ובסרטון נראים הפקחים מנסים למנוע ממנו לדקור את עצמו ולפגוע בעצמו עוד, והעוברים והשבים שחלפו בסמוך לחנות נבהלו וצעקו. כתוצאה מהדקירה, בעל החנות נפצע באורח קל-בינוני ופונה לבית החולים שיבא בתל השומר כשהוא בהכרה מלאה.

מעיריית חולון נמסר בתגובה: "חוקי העזר אוסרים להציב מכשול בשטח ציבורי ובכלל זה הוצאת סחורה - מלבד מה שאושר בהיתר כגון מדפי ירקות הצמודים לחנות ושולחנות וכיסאות. לאור המצב הקשה של בעלי העסקים בשל מגבלות הקורונה, מתירה עיריית חולון לבעלי החנויות להוציא סטנדים מחוץ לחנות עצמה ובלבד שהם מצמידים אותם לחזית העסק כדי שלא ייווצרו מכשולים שיסכנו את מעבר הולכי הרגל".

עוד הוסיפו בעירייה: "כבר ביום ראשון השבוע, התבקש בעל העסק להצמיד את הסטנד לחנותו ולאחר שסירב - ניתן לו דוח. הוא עשה זאת מספר פעמים במהלך החודשים האחרונים, ובכל פעם סירב להישמע להוראות החוק ופצע את עצמו בצורה שטחית אל מול מצלמה מוכנה מראש".

"עם כל ההבנה למצב שבו נמצאים בעת הזו בעלי העסקים, לא ניתן ליצור מכשולים על המדרכות שמיועדות למעבר חופשי של הולכי הרגל, ולסכן אותם", ציינו בנוסף. "יודגש, כי ברוב המקרים הדרישות של הפיקוח העירוני מבעלי העסקים בנושא זה זוכות לשיתוף פעולה וכמעט שלא שמגיעים לכדי רישום דוח".