יש אנשים שגם אם תשלם להם הון ותבטיח להם חיי נצח, אין מצב שהם יסכימו לגור צמודים למשפחה המורחבת. אך יש כאלה שבשבילם זו התגשמות חלום: אבא, אימא, החמות, הכלה, הגיסה והאחיינים - כולם קרובים קרובים.  אומרים שטוב שכן קרוב מאח רחוק, אבל בעצם למה צריך לבחור בין השניים, כשאפשר לנהל חיי חמולה של גם וגם?

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

כבר שישה דורות ששבט אופיר וייס חיים במשק בכפר חגלה שבעמק חפר. בקומה הראשונה סבא רבא פנחס, בן שמונים וארבע, בקומה מעליו הנכד בר, אישתו והנינה. "אני חושב שזה גם חלום שמתגשם וגם פרקטיקה של החיים, בסך הכול כיף גדול לדעתי", אמר דורון וייס, אב המשפחה. "כשאני שומע מחברים שרואים את הילדים שלהם פעם בהרבה זמן או בכלל לא רואים - ופה הכול זמין". 

הכל נשאר במשפחה (צילום: חדשות 12)
הכל נשאר במשפחה | צילום: חדשות 12

גם את חמולת שרף תמצאו תמיד ביחד. בצד אחד של החצר המשותפת גרים אורי, אשתו ושלושת הילדים. בצד השני ענת, בעלה וארבעת הילדים. בבית הצמוד - סבא שלמה. הבן אבי, אשתו והילדים מתגוררים ממש מעבר לכביש. שבט מפואר, עם ראש שבט בלתי מעורער.

"אני דגלתי בכל החיים שלי שככה אני רוצה לחיות. אני לא רוצה שהילדים יתפזרו. אני רוצה שהם יהיו תחת העיניים שלי כל הזמן", הסביר שלמה, ראש המשפחה והשף הראשי. "אני רואה אותם כל היום, לא כל בוקר. אני רואה אותם בבוקר, בערב בצוהריים. הם נהנים ממני ואני נהנה מהם, מה צריך יותר מזה?".