לאורך שנות הקריירה המפוארת של עפרה חזה, אדם אחד היה הקרוב אליה ביותר: בצלאל אלוני, מנהלה האישי והאיש שכתב והלחין כמה משיריה המפורסמים ביותר. פרסומת חדשה של "שופרסל", בה מופיע שחקן בדמותה של חזה ששר את שירה "אם ננעלו", הצליחה להרגיז את אלוני, שאמר: "כבר 21 שנים שעפרה בקבר, ואנשים חוגגים בצורה חולנית על זכרה. זה מבחיל ומזעזע".

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

אלוני סיפר בריאיון לתוכנית "חמש" שהתקשה למצוא מילים כדי לתאר את תחושותיו כלפי התשדיר, אך אנשים שצפו בפרסומת ושלחו לו הודעות סייעו לו בכך: "חלק אמרו שהפרסומת מגעילה, אחרים אמרו שיפסיקו לקנות בשופרסל. גם אשתי אמרה את זה".

אלוני התעקש שלא לקח קשה מדי את הפרסומת, שנועדה לבדר את הצופים. "זה לא חוש הומור, זה סוג של נבזות ואפילו חולניות", אמר. "עושים עוול לכל התופעה של עפרה חזה ושירי תימן. מי שלא חושב שביזו את עפרה – הבעיה היא אצלו".

בצלאל אלוני ועפרה חזה (צילום: ג'ראר אלון)
בצלאל אלוני ועפרה חזה, ארכיון | צילום: ג'ראר אלון

אם לא די בכך, בסיום הפרסומת מופיעה ירדנה ארזי, "יריבתה" של עפרה חזה בשנים שבהן הופיעו. אלוני הסביר שהוא התאכזב מכך שארזי בחרה לקחת חלק בפרסומת, ואף שאל אותה מדוע הסכימה להשתתף: "היא בחורה טובה וחבל שלוקחת בזה חלק".

בסיום הריאיון, אלוני סיפר על דבר נוסף שמפריע לו ביחס לעפרה חזה: "היא נרצחה בדם קר, אבל לא עושים תחקירים על זה. לא בודקים מי היה בעלה. זה שווה תוכנית ארוכה יותר".