לילה קשה בכבישים: 2 בני אדם נהרגו הלילה בתאונות דרכים בצפון הארץ. לקראת חצות נעצר נהג רכב פרטי לבדיקה משטרתית בכביש 75, ועם עצירת הרכב בשולי הכביש פתח את דלת המכונית ונמלט מהמקום בריצה. רכב שעבר בנתיב הנגדי פגע בו והוא מת במקום. בתאונה אחרת נהרג רוכב אופנוע.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

במשטרה עדיין מנסים לגלות את זהותו של נהג הרכב שניסה להימלט ונדרס למוות על ידי מכונית שהגיעה מהנתיב הנגדי. הערכה היא שמדובר בשוהה בלתי חוקי מפני שהאדם לא נשא עליו מסמכים מזהים. על פי החשד, לוחית הזיהוי של הרכב הייתה מזויפת, מה שגרם לשוטרים לבקש ממנו לעצור.

פרמדיק מד"א מאור אטדגי סיפר: "הפצוע שכב על הכביש בסמוך לרכב עם סימני פגיעה קשים בחלקו הקדמי כשהוא מחוסר הכרה וסובל מפגיעה רב מערכתית קשה מאוד. ביצענו בדיקות רפואיות אבל הוא היה ללא סימני חיים ולא נותר לנו אלא לקבוע את מותו במקום".

בחיפה נהרג הלילה צעיר כבן 20 שרכב על אופנוע, זאת בעקבות התנגשות בתחנת אוטובוס בעיר. על פי צוות של מד"א שהגיע למקום, האופנוע נמצא במרחק של כ-10 מטרים ממקום התאונה וקיר הזכוכית של תחנת האוטובוס היה מנופץ לגמרי. הצעיר אותר במצב אנוש עם פציעה רב מערכתית ומותו נקבע מקום.

פאראמדיק מד"א ארי יולס וחובש בכיר במד"א עודד גולן, סיפרו: "כשהגענו למקום ראינו שמדובר בתאונה קשה, הזכוכית של תחנת האוטובוס הייתה מנופצת ובסמוך היה אופנוע מעוך, במרחק של כ-10 מטר על שפת המדרכה, שכב צעיר כבן 20 מחוסר הכרה, הוא סבל מחבלה רב מערכתית קשה והיה ללא נשימה וללא דופק, הענקנו לו טיפול רפואי, העלינו אותו במהירות לניידת טיפול נמרץ, ופינינו אותו בדחיפות תוך פעולות החייאה, לבית החולים, שם נקבע מותו."