חמישה ימים מפתיחת תיק הגירושין בבית הדין הרבני בחיפה, שירה איסקוב קיבלה היום (שלישי) גט מאביעד משה, בעלה לשעבר, שניסה לרצוח אותה.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

כתבות נוספות ב-N12:

אב בית הדין, הרב דניאל אדרי, דחה פעם אחר פעם את דרישות הבעל שמטרתם הייתה להאריך את משך התהליך. הרב אדרי איים על אביעד משה כי אם לא ייתן גט אז יוטלו עליו סנקציות חמורות, זאת מעבר לכליאתו בגין עבירות האלימות וניסיון הרצח של שירה.

מבית הדין נמסר כי "בסוף שבוע שעבר, מיד עם קבלת תביעת הגירושין שהגישה האישה, זימן בית הדין בו ביום את הצדדים לדיון, למרות המורכבות בהבאת אסיר לדיון מהרגע להרגע ובמיוחד בעת מגפת הקורונה. כבר באותו דיון הבהיר בית הדין לסרבן כי מעבר לכליאתו בעוון אלימות כלפי אשתו, בית הדין עשוי להטיל עליו סנקציות נוספות וחמורות אם לא ייתן את הגט".

עוד צוין בהודעה מטעם בית הדין כי "במהלך הימים האחרונים יצאו לתקשורת דיווחים שקריים ומגמתיים שמטרתם הייתה להשחיר את פניו של בית הדין, למרות חיסיון שהוטל על פרטי התנהלות התיק בשל הרגישות המיוחדת של תיק זה. הנהלת בתי הדין הקפידה כל העת על כבודה של האישה ודאגה שלא להגיב על פרסומים מגמתיים אלו".

יו"ר נעמת, חגית פאר, מסרה בתגובה לידיעה: "מקווה שנגיע לימים שבהם אישה לא תהיה תלויה בטוב ליבו של בן זוגה בכדי לקבל גט, קל וחומר לאחר שניסה לרצוח אותה בדם קר. כעת נותר לקוות שהדין ימוצה עם העבריין וכי יבלה שנות חיים רבות ככל הניתן מאחורי סורג ובריח".