"ראינו אותו מסתובב עם קטינים": משה אייזיק בלוי התראיין היום (שני) בתוכנית "חמש עם" ושיתף בחלקים מעדותו נגד יהודה משי זהב. אייזיק בלוי, שהכיר את משי זהב עוד מימיהם פעילותם במחתרת הירושלמית קשת לפני שלושים שנה, הבהיר: "לא הופתעתי – לא אני ולא אף אדם חרדי. לא היה מדובר רק בחשד – ידעתי בוודאות".

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

"בעדותי במשטרה נתתי פרטים של זונת זכר, שפחת מין שהיה צעיר מיהודה בעשרים שנה", סיפר אייזיק בלוי. "הוא היה בן 15 – יהודה ניצל את מצוקתו וניצל אותו מינית. אני יודע שאותו בחור העיד במשטרה ואישר את דבריי". מקורבו של משי זהב סיפר כי על הקטינים שניצל לכאורה ידעו, אך הופתעו בעניין הנשים והקטינות.

עוד סיפר אייזיק בלוי: "באירוע שהתרחש בדירה בבאר יעקב הותקף יהודה באלימות על ידי הורים חילוניים. הוא קיבל מכות ופונה לבית החולים במצב קשה מאוד". אייזיק בלוי הדגיש כי אותם הורים פנו למשטרה והתלוננו על משי זהב, אולם אלה לא עשו דבר בנדון.

יהודה משי זהב (צילום: Gideon Markowicz FLASH90, פלאש/90 )
יהודה משי זהב | צילום: Gideon Markowicz FLASH90, פלאש/90

בהמשך הציג מקורבו של משי זהב פתק והסביר כי כתובים בו פרטי השוטרים שחקרו אותו. "לפני שנתתי את העדות סיפרתי להם שאשתי מאוד חוששת. השוטרים שחקרו אותי, נתנו לי את הפרטים שלהם – את התפקיד, את דרגתם במשטרה ואת מספרי הטלפון".

נזכיר כי אחד ממגישי התלונה נגד משי זהב מסר בשבוע שעבר בתגובה ראשונה ל-12N: "היו לי חששות מאוד כבדים איך זה יהיה, איך יתייחסו אליי ואיך יקבלו את זה – אבל רוצה להגיד שזה היה בצורה מאוד רגישה ומאוד ממקום של להגיע לחקר האמת, בלי שום לשפוט מראש".